Upisi u srednje škole 2017./2018. – Detaljan vodič za učenike i roditelje

Upisi u srednje škole 2017./2018. - Detaljan vodič za učenike i roditelje

Upisi u srednju školu 2017./2018.

Upisi u srednje škole 2017./2018. – Detaljan vodič za učenike i roditelje

Računanje bodova za srednju za upis u prvi razred srednje škole
Računanje bodova za upis u prvi razred srednje škole

Na ovim stranicama možete pronaći sve informacije vezane za upis u srednju 2017. godine. Da bi vam olakšali stresne trenutke pokušati ćemo sistematizirati sve bitne informacije. Također sve bitne datume i sve što vas očekuje u narednim mjesecima možete pronaći i pročitati.

Računanje bodova za upis u prvi razred srednje škole

Broj bodova potreban za upis u srednju školu u 2016. godini

ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomska škola Velika GoricaEkonomist (060604) 4 g.52.37
Ekonomska škola Velika GoricaProdavač (061303) IG 3 g.23.52
Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola SamoborEkonomist (060604) 4 g.53.16
Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola SamoborHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.57.48
Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola SamoborKonobar (071333) 3 g.22.85
Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola SamoborKuhar (071233) 3 g.26.56
Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola SamoborProdavač (061303) IG 3 g.24.60
Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola SamoborSlastičar (092533) 3 g.33.28
Gimnazija Antuna Gustava MatošaOpća gimnazija (320104) 4 g.62.05
Gimnazija Velika GoricaOpća gimnazija (320104) 4 g.61.20
Gimnazija Velika GoricaPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.43.26
Srednja strukovna škola SamoborAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.25.39
Srednja strukovna škola SamoborElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.24.92
Srednja strukovna škola SamoborElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.23.98
Srednja strukovna škola SamoborFrizer - JMO (250353) 3 g.22.38
Srednja strukovna škola SamoborInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.22.23
Srednja strukovna škola SamoborTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.57.88
Srednja strukovna škola SamoborTehničar za računalstvo (040604) 4 g.56.00
Srednja strukovna škola SamoborVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.25.61
Srednja strukovna škola Velika GoricaAutolimar - JMO (014053) 3 g.22.32
Srednja strukovna škola Velika GoricaAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.24.60
Srednja strukovna škola Velika GoricaAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.26.86
Srednja strukovna škola Velika GoricaElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.24.86
Srednja strukovna škola Velika GoricaElektroničar-mehaničar - JMO (042453) 3 g.22.60
Srednja strukovna škola Velika GoricaElektrotehničar (040104) 4 g.51.05
Srednja strukovna škola Velika GoricaFrizer - JMO (250353) 3 g.24.31
Srednja strukovna škola Velika GoricaInstalater kućnih instalacija - JMO (014853) 3 g.23.23
Srednja strukovna škola Velika GoricaKonobar - JMO (071353) 3 g.23.62
Srednja strukovna škola Velika GoricaKuhar - JMO (071253) 3 g.26.23
Srednja strukovna škola Velika GoricaPediker - JMO (250253) 3 g.23.10
Srednja strukovna škola Velika GoricaTokar - JMO (013153) 3 g.22.68
Srednja škola Ban Josip Jelačić ZaprešićEkonomist (060604) 4 g.59.37
Srednja škola Ban Josip Jelačić ZaprešićFrizer (250333) 3 g.24.03
Srednja škola Ban Josip Jelačić ZaprešićHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.59.91
Srednja škola Ban Josip Jelačić ZaprešićKonobar (071333) 3 g.25.45
Srednja škola Ban Josip Jelačić ZaprešićKuhar (071233) 3 g.27.40
Srednja škola Ban Josip Jelačić ZaprešićOpća gimnazija (320104) 4 g.60.29
Srednja škola Ban Josip Jelačić ZaprešićProdavač (061303) IG 3 g.23.63
Srednja škola Ban Josip Jelačić ZaprešićSlastičar (092533) 3 g.27.39
Srednja škola Ban Josip Jelačić ZaprešićTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.64.33
Srednja škola Dragutina Stražimira Sveti Ivan ZelinaAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.24.61
Srednja škola Dragutina Stražimira Sveti Ivan ZelinaElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.23.71
Srednja škola Dragutina Stražimira Sveti Ivan ZelinaFrizer - JMO (250353) 3 g.23.72
Srednja škola Dragutina Stražimira Sveti Ivan ZelinaOpća gimnazija (320104) 4 g.61.58
Srednja škola Dragutina Stražimira Sveti Ivan ZelinaPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.40.53
Srednja škola Dragutina Stražimira Sveti Ivan ZelinaStolar - JMO (121113) 3 g.23.11
Srednja škola Dragutina Stražimira Sveti Ivan ZelinaStrojobravar - JMO (013553) 3 g.24.73
Srednja škola Dragutina Stražimira Sveti Ivan ZelinaTehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom (041104) 4 g.46.57
Srednja škola Dugo SeloAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.23.34
Srednja škola Dugo SeloEkonomist (060604) 4 g.53.82
Srednja škola Dugo SeloElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.23.47
Srednja škola Dugo SeloElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.27.13
Srednja škola Dugo SeloFrizer - JMO (250353) 3 g.23.30
Srednja škola Dugo SeloInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.23.18
Srednja škola Dugo SeloOpća gimnazija (320104) 4 g.35.62
Srednja škola Dugo SeloPlinoinstalater - JMO (013753) 3 g.23.13
Srednja škola Dugo SeloTehničar za računalstvo (040604) 4 g.46.52
Srednja škola Ivan Švear Ivanić-GradEkonomist (060604) 4 g.53.23
Srednja škola Ivan Švear Ivanić-GradFrizer - JMO (250353) 3 g.26.13
Srednja škola Ivan Švear Ivanić-GradIndustrijski mehaničar (012103) IG 3 g.23.23
Srednja škola Ivan Švear Ivanić-GradKomercijalist (060304) 4 g.37.64
Srednja škola Ivan Švear Ivanić-GradNaftno-rudarski tehničar (050504) 4 g.44.48
Srednja škola Ivan Švear Ivanić-GradOpća gimnazija (320104) 4 g.38.23
Srednja škola Ivan Švear Ivanić-GradOpća gimnazija (320104) 4 g. (Izdvojena lokacija Križ)56.42
Srednja škola Ivan Švear Ivanić-GradProdavač (061303) IG 3 g.22.75
Srednja škola Ivan Švear Ivanić-GradTehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom (041104) 4 g.42.52
Srednja škola JastrebarskoAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.25.25
Srednja škola JastrebarskoEkonomist (060604) 4 g.50.66
Srednja škola JastrebarskoInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.24.51
Srednja škola JastrebarskoOpća gimnazija (320104) 4 g.66.70
Srednja škola JastrebarskoProdavač (061303) IG 3 g.22.13
Srednja škola VrbovecAutolimar - JMO (014053) 3 g.26.08
Srednja škola VrbovecAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.23
Srednja škola VrbovecCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.22.77
Srednja škola VrbovecEkonomist (060604) 4 g.44.97
Srednja škola VrbovecInstalater kućnih instalacija - JMO (014853) 3 g.23.27
Srednja škola VrbovecKonobar (071333) 3 g.24.12
Srednja škola VrbovecKuhar (071233) 3 g.27.26
Srednja škola VrbovecMesar (091403) IG 3 g.22.70
Srednja škola VrbovecOpća gimnazija (320104) 4 g.37.59
Srednja škola VrbovecProdavač (061303) IG 3 g.21.93
Srednja škola VrbovecStrojobravar (013533) 3 g.
Umjetnička škola Franje Lučića Velika GoricaScenski plesač (310504) 4 g.
Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina Velika GoricaZrakoplovni prometnik (180104) 4 g.63.36
Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina Velika GoricaZrakoplovni tehničar IRE (040914) 4 g.57.67
Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina Velika GoricaZrakoplovni tehničar ZIM(010514) 4 g.55.13
Zagrebačka ŽUPANIJA - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Minimalni broj bodova potreban za upis
Gimnazija Antuna Gustava Matoša ZabokJezična gimnazija (320304) 4 g.49.11
Gimnazija Antuna Gustava MatošaOpća gimnazija (320104) 4 g.57.41
Gimnazija Antuna Gustava MatošaPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.75.73
Srednja škola BedekovčinaAgrotehničar - novi strukovni kurikulum (330604) 4 g.39.50
Srednja škola BedekovčinaArhitektonski tehničar (131204) 4 g.53.39
Srednja škola BedekovčinaCvjećar (081403) IG 3 g.23.31
Srednja škola BedekovčinaFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.52.67
Srednja škola BedekovčinaGrađevinski tehničar (131104) 4 g.43.67
Srednja škola BedekovčinaInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.23.49
Srednja škola BedekovčinaKeramičar-oblagač (133633) 3 g.24.93
Srednja škola BedekovčinaMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.59.21
Srednja škola BedekovčinaMonter suhe gradnje (133833) 3 g.23.51
Srednja škola BedekovčinaPlinoinstalater - JMO (013753) 3 g.23.34
Srednja škola BedekovčinaRukovatelj samohodnim građevinskim strojevima (132103) IG 3 g.24.72
Srednja škola BedekovčinaSoboslikar-ličilac - JMO (260353) 3 g.23.14
Srednja škola BedekovčinaZidar (133133) 3 g.21.93
Srednja škola Konjšćina KonjščinaAutoelektričar - JMO (042253) 3 g.23.75
Srednja škola Konjšćina KonjščinaAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.21.97
Srednja škola Konjšćina KonjščinaElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.22.42
Srednja škola Konjšćina KonjščinaKomercijalist (060304) 4 g.37.10
Srednja škola Konjšćina KonjščinaProdavač (061303) IG 3 g.22.53
Srednja škola Konjšćina KonjščinaStrojobravar - JMO (013553) 3 g.24.61
Srednja škola Konjšćina KonjščinaTehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom (041104) 4 g.41.84
Srednja škola Konjšćina KonjščinaVodoinstalater - JMO (013853) 3 g.23.29
Srednja škola KrapinaAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.26.69
Srednja škola KrapinaBravar - JMO (014153) 3 g.25.24
Srednja škola KrapinaCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.32.46
Srednja škola KrapinaElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.22.73
Srednja škola KrapinaElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.24.08
Srednja škola KrapinaFrizer - JMO (250353) 3 g.22.93
Srednja škola KrapinaHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.42.66
Srednja škola KrapinaJezična gimnazija (320304) 4 g.51.12
Srednja škola KrapinaKomercijalist (060304) 4 g.53.07
Srednja škola KrapinaOpća gimnazija (320104) 4 g.48.44
Srednja škola KrapinaPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.65.94
Srednja škola KrapinaProdavač - JMO (061153) 3 g.22.52
Srednja škola KrapinaTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.63.13
Srednja škola KrapinaTehničar za računalstvo (040604) 4 g.58.02
Srednja škola OroslavjeAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.54
Srednja škola OroslavjeBravar - JMO (014153) 3 g.22.71
Srednja škola OroslavjeFrizer - JMO (250353) 3 g.22.80
Srednja škola OroslavjeKozmetičar - JMO (250153) 3 g.29.06
Srednja škola OroslavjeOpća gimnazija (320104) 4 g.43.52
Srednja škola OroslavjeRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.50.65
Srednja škola OroslavjeStolar - JMO (121113) 3 g.23.14
Srednja škola OroslavjeStrojobravar - JMO (013553) 3 g.24.88
Srednja škola OroslavjeTokar - JMO (013153) 3 g.25.16
Srednja škola PregradaDentalni tehničar/Dentalna tehničarka (241104) 4 g.56.02
Srednja škola PregradaFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.49.90
Srednja škola PregradaKuhar (071233) 3 g.24.63
Srednja škola PregradaMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.53.67
Srednja škola PregradaOpća gimnazija (320104) 4 g.51.90
Srednja škola ZabokEkonomist (060604) 4 g.49.29
Srednja škola ZabokHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.57.21
Srednja škola ZabokKomercijalist (060304) 4 g.46.91
Srednja škola ZabokKonobar (071333) 3 g.23.84
Srednja škola ZabokKuhar (071233) 3 g.26.73
Srednja škola ZabokProdavač (061303) IG 3 g.24.27
Srednja škola ZabokTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.46.51
Srednja škola ZlatarOpća gimnazija (320104) 4 g.58.04
Srednja škola ZlatarTehničar za logistiku i špediciju (160504) 4 g.43.92
Srednja škola ZlatarTehničar za računalstvo (040604) 4 g.59.54
Srednja škola ZlatarUpravni referent (060404) 4 g.60.52
Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću ZabokGrafičar pripreme (212133) 3 g.39.27
Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću ZabokGrafičar tiska (212233) 3 g.22.93
Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću ZabokLikovna umjetnost i dizajn do izbora zanimanja (300100) 4 g.137.21
Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću ZabokMedijski tehničar - novi strukovni kurikulum (211104) 4 g. Šivač odjeće (225101) 2 g. (Odgojni dom Bedekovčina)51.27
Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću ZabokWeb dizajner - novi strukovni kurikulum (211204) 4 g.53.91
Krapinsko-zagorska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomska škola SisakEkonomist (060604) 4 g.44.45
Ekonomska škola SisakPoslovni tajnik (060504) 4 g.43.16
Gimnazija SisakJezična gimnazija (320304) 4 g.56.97
Gimnazija SisakOpća gimnazija (320104) 4 g.66.44
Gimnazija SisakPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.51.71
Industrijsko-obrtnička škola SisakAutoelektričar (042233) 3 g.23.44
Industrijsko-obrtnička škola SisakAutolimar - JMO (014053) 3 g.
Industrijsko-obrtnička škola SisakAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.64
Industrijsko-obrtnička škola SisakCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.23.10
Industrijsko-obrtnička škola SisakElektroinstalater (042133) 3 g.24.21
Industrijsko-obrtnička škola SisakElektromehaničar (042333) 3 g.23.85
Industrijsko-obrtnička škola SisakInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.22.94
Industrijsko-obrtnička škola SisakMehaničar poljoprivredne mehanizacije (011803) IG 3 g.22.49
Industrijsko-obrtnička škola SisakVodoinstalater - JMO (013853) 3 g.22.83
Srednja škola GlinaAutoelektričar - JMO (042253) 3 g.25.09
Srednja škola GlinaEkonomist (060604) 4 g.36.54
Srednja škola GlinaElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.25.04
Srednja škola GlinaElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.28.45
Srednja škola GlinaOpća gimnazija (320104) 4 g.48.04
Srednja škola GlinaProdavač (061303) IG 3 g.23.94
Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska KostajnicaEkonomist (060604) 4 g.38.11
Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska KostajnicaKrojač (222133) 3 g.23.73
Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska KostajnicaOpća gimnazija (320104) 4 g.56.71
Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska KostajnicaStolar (121133) 3 g.24.05
Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska KostajnicaŠumarski tehničar (110104) 4 g.34.48
Srednja škola NovskaBravar (014133) 3 g.23.18
Srednja škola NovskaEkonomist (060604) 4 g.45.45
Srednja škola NovskaOpća gimnazija (320104) 4 g.69.75
Srednja škola NovskaProdavač (061303) IG 3 g.21.95
Srednja škola NovskaStolar (121133) 3 g.22.45
Srednja škola NovskaStrojarski tehničar (010104) 4 g.36.50
Srednja škola PetrinjaCvjećar (081403) IG 3 g.21.43
Srednja škola PetrinjaMesar (091403) IG 3 g.22.56
Srednja škola PetrinjaOpća gimnazija (320104) 4 g.57.95
Srednja škola PetrinjaPrehrambeni tehničar (090404) 4 g.40.08
Srednja škola PetrinjaVeterinarski tehničar (100104) 4 g.36.25
Srednja škola Tina Ujevića KutinaEkonomist (060604) 4 g.51.89
Srednja škola Tina Ujevića KutinaOpća gimnazija (320104) 4 g.69.73
Srednja škola Tina Ujevića KutinaPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.75.40
Srednja škola TopuskoFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.52.14
Srednja škola TopuskoKonobar (071333) 3 g.22.68
Srednja škola TopuskoKuhar (071233) 3 g.23.22
Srednja škola TopuskoSlastičar (092533) 3 g.23.08
Srednja škola TopuskoTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.37.83
Srednja škola Viktorovac SisakFarmaceutski tehničar (240404) 4 g.68.07
Srednja škola Viktorovac SisakFrizer - JMO (250353) 3 g.24.11
Srednja škola Viktorovac SisakKonobar (071333) 3 g.22.71
Srednja škola Viktorovac SisakKuhar (071233) 3 g.25.09
Srednja škola Viktorovac SisakMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.59.15
Strukovna škola SisakFotograf - JMO (260153) 3 g.21.90
Strukovna škola SisakGrađevinski tehničar (131104) 4 g.42.71
Strukovna škola SisakKeramičar-oblagač (133633) 3 g.23.41
Strukovna škola SisakKrovopokrivač - JMO (133353) 3 g.
Strukovna škola SisakNautičar unutarnje plovidbe (160204) 4 g.35.10
Strukovna škola SisakRukovatelj samohodnim građevinskim strojevima (132103) IG 3 g.21.80
Strukovna škola SisakSoboslikar-ličilac - JMO (260353) 3 g.22.07
Strukovna škola SisakStolar - JMO (121113) 3 g.24.36
Strukovna škola SisakTehničar cestovnog prometa (140204) 4 g.48.96
Strukovna škola SisakVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.24.76
Strukovna škola SisakZidar - JMO (133153) 3 g.
Tehnička škola KutinaEkološki tehničar (330204) 4 g.36.40
Tehnička škola KutinaElektroinstalater (042133) 3 g.23.06
Tehnička škola KutinaIndustrijski mehaničar (012103) IG 3 g.22.35
Tehnička škola KutinaInstalater grijanja i klimatizacije (013633) 3 g.21.61
Tehnička škola KutinaRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.39.66
Tehnička škola KutinaTehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom (041104) 4 g.48.34
Tehnička škola KutinaTehničar za računalstvo (040604) 4 g.59.64
Tehnička škola SisakEkološki tehničar (330204) 4 g.36.31
Tehnička škola SisakStrojarski računalni tehničar - novi strukovni kurikulum (015304) 4 g.42.48
Tehnička škola SisakTehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom (041104) 4 g.36.65
Tehnička škola SisakTehničar za elektroniku - novi strukovni kurikulum (041404) 4 g.47.15
Tehnička škola SisakTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.63.29
Sisačko-moslavačka - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomsko-turistička škola KarlovacEkonomist (060604) 4 g.41.46
Ekonomsko-turistička škola KarlovacHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.36.41
Ekonomsko-turistička škola KarlovacPoslovni tajnik (060504) 4 g.43.46
Gimnazija Bernardina Frankopana OgulinEkonomist (060604) 4 g.49.16
Gimnazija Bernardina FrankopanaHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.39.89
Gimnazija Bernardina FrankopanaOpća gimnazija (320104) 4 g.55.16
Gimnazija Bernardina FrankopanaProdavač (061303) IG 3 g.23.39
Gimnazija KarlovacJezična gimnazija (320304) 4 g.50.24
Gimnazija KarlovacOpća gimnazija (320104) 4 g.70.55
Gimnazija KarlovacPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.76.91
Medicinska škola KarlovacFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.60.64
Medicinska škola KarlovacMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.56.68
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacArhitektonski tehničar (131204) 4 g.48.00
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacAutolakirer - JMO (260553) 3 g.23.08
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacFotograf - JMO (260153) 3 g.28.32
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacFrizer - JMO (250353) 3 g.23.08
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacGrađevinski tehničar (131104) 4 g.47.26
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacKeramičar-oblagač (133633) 3 g.23.72
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacMesar - JMO (092453) 3 g.23.30
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacMonter suhe gradnje (133833) 3 g.23.47
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacPediker - JMO (250253) 3 g.26.91
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacPekar - JMO (092153) 3 g.23.05
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacRukovatelj samohodnim građevinskim strojevima (132103) IG 3 g.24.38
Mješovita industrijsko-obrtnička škola KarlovacSoboslikar-ličilac - JMO (260353) 3 g.22.68
Obrtnička i tehnička škola OgulinAutomehaničar (014233) 3 g.23.54
Obrtnička i tehnička škola OgulinElektrotehničar (040104) 4 g.38.55
Obrtnička i tehnička škola OgulinFrizer (250333) 3 g.23.25
Obrtnička i tehnička škola OgulinStrojobravar (013533) 3 g.23.11
Obrtnička i tehnička škola OgulinTehničar za računalstvo (040604) 4 g.50.66
Obrtnička i tehnička škola OgulinTehničar za željeznički promet (190104) 4 g.37.50
Obrtnička i tehnička škola OgulinVodoinstalater (013833) 3 g.23.29
Prirodoslovna škola KarlovacCvjećar (081403) IG 3 g.23.16
Prirodoslovna škola KarlovacPoljoprivredni gospodarstvenik (081603) IG 3 g.23.33
Prirodoslovna škola KarlovacPrehrambeni tehničar (090404) 4 g.64.13
Prirodoslovna škola KarlovacTehničar nutricionist (090304) 4 g.37.66
Prirodoslovna škola KarlovacVeterinarski tehničar (100104) 4 g.42.48
Prva privatna gimnazija KarlovacOpća gimnazija (320104) 4 g.
Srednja škola Duga ResaMedijski tehničar (211004) 4 g.39.61
Srednja škola Duga ResaOpća gimnazija (320104) 4 g.48.74
Srednja škola Duga ResaPuškar (014533) 3 g.21.88
Srednja škola SlunjAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.30
Srednja škola SlunjEkonomist (060604) 4 g.43.93
Srednja škola SlunjOpća gimnazija (320104) 4 g.48.51
Srednja škola SlunjTehničar za računalstvo (040604) 4 g.41.79
Srednja škola SlunjTokar - JMO (013153) 3 g.22.68
Šumarska i drvodjeljska škola KarlovacDrvodjeljski tehničar dizajner - novi strukovni kurikulum (120504) 4 g.41.79
Šumarska i drvodjeljska škola KarlovacMeteorološki tehničar (330304) 4 g.37.84
Šumarska i drvodjeljska škola KarlovacStolar - JMO (121113) 3 g.23.47
Šumarska i drvodjeljska škola KarlovacŠumarski tehničar (110104) 4 g.38.01
Tehnička škola KarlovacAutomehatroničar (331154) 4 g.44.48
Tehnička škola KarlovacCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.27.09
Tehnička škola KarlovacElektroinstalater (042133) 3 g.25.64
Tehnička škola KarlovacElektromehaničar (042333) 3 g.26.86
Tehnička škola KarlovacElektrotehničar (040104) 4 g.64.61
Tehnička škola KarlovacInstalater grijanja i klimatizacije (013633) 3 g.24.46
Tehnička škola KarlovacRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.54.39
Tehnička škola KarlovacStrojobravar (013533) 3 g.23.19
Tehnička škola KarlovacTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.54.92
Tehnička škola KarlovacTokar (013133) 3 g.25.54
Tehnička škola KarlovacVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.22.70
Trgovačko-ugostiteljska škola KarlovacKomercijalist (060304) 4 g.47.61
Trgovačko-ugostiteljska škola KarlovacKonobar (071333) 3 g.24.25
Trgovačko-ugostiteljska škola KarlovacKuhar (071233) 3 g.31.41
Trgovačko-ugostiteljska škola KarlovacProdavač (061303) IG 3 g.24.27
Trgovačko-ugostiteljska škola KarlovacTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.50.12
Karlovačka - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Druga gimnazija VaraždinOpća gimnazija (320104) 4 g.68.92
Druga gimnazija VaraždinOpća gimnazija (odjel za sportaše) (320104-S) 4 g.105.52
Druga gimnazija VaraždinPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.63.01
Elektrostrojarska škola VaraždinAutoelektričar - JMO (042253) 3 g.23.38
Elektrostrojarska škola VaraždinBravar - JMO (014153) 3 g.26.39
Elektrostrojarska škola VaraždinElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.25.04
Elektrostrojarska škola VaraždinElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.23.94
Elektrostrojarska škola VaraždinElektroničar-mehaničar - JMO (042453) 3 g.26.03
Elektrostrojarska škola VaraždinElektrotehničar (040104) 4 g.58.50
Elektrostrojarska škola VaraždinGrafičar pripreme (212133) 3 g.23.73
Elektrostrojarska škola VaraždinGrafičar tiska (212233) 3 g.22.98
Elektrostrojarska škola VaraždinMedijski tehničar (211004) 4 g.66.22
Elektrostrojarska škola VaraždinTehničar PTprometa (170104) 4 g.42.78
Elektrostrojarska škola VaraždinTehničar za mehatroniku - novi strukovni kurikulum (041504) 4 g.63.64
Elektrostrojarska škola VaraždinTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.59.42
Elektrostrojarska škola VaraždinTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.60.80
Elektrostrojarska škola VaraždinTehničar za računalstvo (040604) 4 g.61.09
Elektrostrojarska škola VaraždinTehnička gimnazija - eksperimentalni program (321005) 4 g.74.41
Elektrostrojarska škola VaraždinTokar - JMO (013153) 3 g.24.83
Elektrostrojarska škola VaraždinWEB dizajner (210704) 4 g.61.05
Elektrostrojarska škola VaraždinZavarivač (026002) 2 g.9.69
Gospodarska škola VaraždinEkonomist (060604) 4 g.45.38
Gospodarska škola VaraždinEkonomska gimnazija - eksperimentalni program (321006) 4 g.42.07
Gospodarska škola VaraždinHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.61.13
Gospodarska škola VaraždinKomercijalist (060304) 4 g.48.06
Gospodarska škola VaraždinKonobar (071333) 3 g.24.48
Gospodarska škola VaraždinKuhar (071233) 3 g.29.29
Gospodarska škola VaraždinPoslovni tajnik (060504) 4 g.54.84
Gospodarska škola VaraždinProdavač (061303) IG 3 g.28.81
Gospodarska škola VaraždinTuristička gimnazija - eksperimentalni program (321007) 4 g.62.83
Gospodarska škola VaraždinUpravni referent (060404) 4 g.62.39
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola VaraždinArhitektonski tehničar (131204) 4 g.51.64
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola VaraždinEkološki tehničar (330204) 4 g.39.82
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola VaraždinGeološki tehničar (050104) 4 g.36.07
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola VaraždinKeramičar-oblagač (133633) 3 g.23.54
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola VaraždinMonter suhe gradnje (133833) 3 g.23.95
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola VaraždinPrehrambeni tehničar (090404) 4 g.39.25
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola VaraždinPrirodoslovna gimnazija (320804) 4 g.55.43
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola VaraždinRudarski tehničar (050304) 4 g.36.52
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola VaraždinRukovatelj samohodnim građevinskim strojevima (132103) IG 3 g.23.28
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola VaraždinTehničar nutricionist (090304) 4 g.41.82
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola VaraždinZidar (133133) 3 g.22.88
Medicinska škola VaraždinFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.70.51
Medicinska škola VaraždinMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.66.85
Medicinska škola VaraždinZdravstvena gimnazija - eksperimentalni program (322104) 4 g.70.41
Medicinska škola VaraždinZdravstveno-laboratorijski tehničar (240304) 4 g.63.42
Privatna srednja škola Varaždin s pravom javnosti VaraždinEkonomist (060604) 4 g.
Privatna srednja škola Varaždin s pravom javnosti VaraždinKomercijalist (060304) 4 g.
Privatna srednja škola Varaždin s pravom javnosti VaraždinPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.
Privatna srednja škola Varaždin s pravom javnosti VaraždinJezična gimnazija (320304) 4 g.
Privatna srednja škola Varaždin s pravom javnosti VaraždinOpća gimnazija uzskupinu predmeta na stranom jeziku (321004) 4 g.41.50
Prva gimnazija VaraždinJezična gimnazija (320304) 4 g.72.25
Prva gimnazija VaraždinOpća gimnazija (320104) 4 g.69.64
Prva gimnazija VaraždinOpća gimnazija uz skupinu predmeta na stranom jeziku (321004) 4 g.61.38
Prva gimnazija VaraždinPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.76.35
Prva privatna gimnazija s pravom javnosti VaraždinOpća gimnazija (320104) 4 g.35.63
Srednja strukovna škola VaraždinDrvodjeljski tehničar dizajner - novi strukovni kurikulum (120504) 4 g.46.72
Srednja strukovna škola VaraždinFrizer (250333) 3 g.27.46
Srednja strukovna škola VaraždinGalanterist (231333) 3 g.23.72
Srednja strukovna škola VaraždinKozmetičar (250204) 4 g.55.91
Srednja strukovna škola VaraždinKrojač (222133) 3 g.22.57
Srednja strukovna škola VaraždinLičilac-soboslikar (260333) 3 g.22.86
Srednja strukovna škola VaraždinLikovna umjetnost i dizajn do izbora zanimanja (program B) (300100-B) 4 g.115.85
Srednja strukovna škola VaraždinMesar (091403) IG 3 g.22.73
Srednja strukovna škola VaraždinModni tehničar - novi strukovni kurikulum (331504) 4 g.39.64
Srednja strukovna škola VaraždinPekar (091203) IG 3 g.22.92
Srednja strukovna škola VaraždinStolar (121133) 3 g.22.25
Srednja strukovna škola VaraždinTehničar zaštite osoba i imovine (280304) 4 g.37.33
Srednja škola "Arboretum Opeka" MarčanCvjećar (081403) IG 3 g.22.84
Srednja škola "Arboretum Opeka" MarčanKuhar (071233) 3 g.22.19
Srednja škola "Arboretum Opeka" MarčanPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.42.33
Srednja škola "Arboretum Opeka" MarčanVeterinarski tehničar (100104) 4 g.36.29
Srednja škola IvanecCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.29.87
Srednja škola IvanecEkonomist (060604) 4 g.49.32
Srednja škola IvanecInstalater kućnih instalacija - JMO (014853) 3 g.24.62
Srednja škola IvanecOpća gimnazija (320104) 4 g.39.98
Srednja škola IvanecProdavač (061303) IG 3 g.26.77
Srednja škola IvanecStolar - JMO (121113) 3 g.22.93
Srednja škola LudbregCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.28.20
Srednja škola LudbregOpća gimnazija (320104) 4 g.39.53
Srednja škola LudbregPekar - JMO (092153) 3 g.21.62
Srednja škola LudbregStrojobravar - JMO (013553) 3 g.24.78
Srednja škola LudbregTokar - JMO (013153) 3 g.24.22
Srednja škola Novi MarofEkonomist (060604) 4 g.35.34
Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti MaruševecFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.52.48
Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti MaruševecMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.54.69
Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti MaruševecOpća gimnazija (320104) 4 g.40.24
Strojarska i prometna škola VaraždinAutolimar - JMO (014053) 3 g.23.58
Strojarska i prometna škola VaraždinAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.28.33
Strojarska i prometna škola VaraždinCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.25.27
Strojarska i prometna škola VaraždinInstalater kućnih instalacija - JMO (014853) 3 g.29.77
Strojarska i prometna škola VaraždinStrojarski računalni tehničar - novi strukovni kurikulum (015304) 4 g.55.65
Strojarska i prometna škola VaraždinStrojobravar - JMO (013553) 3 g.25.57
Strojarska i prometna škola VaraždinTehničar cestovnog prometa - novi strukovni kurikulum (140304) 4 g.47.88
Strojarska i prometna škola VaraždinTehničar za logistiku i špediciju (160504) 4 g.38.30
Strojarska i prometna škola VaraždinTehničar za vozila i vozna sredstva - novi strukovni kurikulum (011204) 4 g.40.37
Strojarska i prometna škola VaraždinVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.27.63
Varaždinska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Gimnazija " Fran Galović" KoprivnicaJezična gimnazija (320304) 4 g.62.54
Gimnazija " Fran Galović" KoprivnicaOpća gimnazija (320104) 4 g.69.62
Gimnazija " Fran Galović" KoprivnicaOpća gimnazija (odjel za sportaše) (320104-S) 4 g.99.93
Gimnazija " Fran Galović" KoprivnicaPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.69.69
Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva ĐurđevacOpća gimnazija (320104) 4 g.54.83
Gimnazija Ivana ZakmardijaOpća gimnazija (320104) 4 g.48.40
Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga KriževciPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.62.96
Obrtnička škola KoprivnicaAutolakirer (260533) 3 g.22.89
Obrtnička škola KoprivnicaAutomehaničar (014233) 3 g.29.27
Obrtnička škola KoprivnicaElektroinstalater (042133) 3 g.24.78
Obrtnička škola KoprivnicaElektromehaničar (042333) 3 g.23.88
Obrtnička škola KoprivnicaElektroničar-mehaničar (042433) 3 g.25.77
Obrtnička škola KoprivnicaElektrotehničar (040104) 4 g.59.68
Obrtnička škola KoprivnicaInstalater grijanja i klimatizacije (013633) 3 g.24.35
Obrtnička škola KoprivnicaKonobar (071333) 3 g.22.85
Obrtnička škola KoprivnicaKuhar (071233) 3 g.26.40
Obrtnička škola KoprivnicaLičilac-soboslikar (260333) 3 g.23.06
Obrtnička škola KoprivnicaMesar (091403) IG 3 g.22.79
Obrtnička škola KoprivnicaMonter suhe gradnje (133833) 3 g.23.22
Obrtnička škola KoprivnicaPekar (092133) 3 g.23.80
Obrtnička škola KoprivnicaPlinoinstalater (013733) 3 g.22.93
Obrtnička škola KoprivnicaSlastičar (092533) 3 g.24.38
Obrtnička škola KoprivnicaStolar (121133) 3 g.23.27
Obrtnička škola KoprivnicaStrojobravar (013533) 3 g.23.34
Obrtnička škola KoprivnicaTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum(041604) 4 g.61.41
Obrtnička škola KoprivnicaVodoinstalater (013833) 3 g.22.21
Srednja gospodarska škola KriževciMehaničar poljoprivredne mehanizacije (011803) IG 3 g.21.68
Srednja gospodarska škola KriževciPoljoprivredni gospodarstvenik (081603) IG 3 g.
Srednja gospodarska škola KriževciPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.37.66
Srednja gospodarska škola KriževciPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.41.20
Srednja gospodarska škola KriževciVeterinarski tehničar (100104) 4 g.38.54
Srednja škola "Ivan Seljanec" KriževciAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.95
Srednja škola "Ivan Seljanec" KriževciKomercijalist (060304) 4 g.52.09
Srednja škola "Ivan Seljanec" KriževciKonobar (071333) 3 g.23.47
Srednja škola "Ivan Seljanec" KriževciKuhar (071233) 3 g.27.86
Srednja škola "Ivan Seljanec" KriževciProdavač (061303) IG 3 g.25.42
Srednja škola "Ivan Seljanec" KriževciStrojobravar (013533) 3 g.23.71
Srednja škola "Ivan Seljanec" KriževciTehničar cestovnog prometa (140204) 4 g.50.08
Srednja škola "Ivan Seljanec" KriževciVodoinstalater - JMO (013853) 3 g.24.03
Srednja škola "Ivan Seljanec" KriževciZidar (133133) 3 g.22.00
Srednja škola KoprivnicaEkonomist (060604) 4 g.58.06
Srednja škola KoprivnicaFarmaceutski tehničar (240404) 4 g.67.52
Srednja škola KoprivnicaFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.64.80
Srednja škola KoprivnicaHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.60.02
Srednja škola KoprivnicaKomercijalist (060304) 4 g.50.88
Srednja škola KoprivnicaMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.65.11
Srednja škola KoprivnicaPoslovni tajnik (060504) 4 g.43.83
Srednja škola KoprivnicaProdavač (061303) IG 3 g.24.42
Srednja škola KoprivnicaTehničar nutricionist (090304) 4 g.51.27
Srednja škola KoprivnicaUpravni referent (060404) 4 g.59.03
Strukovna škola ĐurđevacAutomehaničar (014233) 3 g.22.43
Strukovna škola ĐurđevacEkonomist (060604) 4 g.38.76
Strukovna škola ĐurđevacElektroničar-mehaničar (042433) 3 g.
Strukovna škola ĐurđevacFrizer - JMO (250353) 3 g.24.73
Strukovna škola ĐurđevacInstalater grijanja i klimatizacije (013633) 3 g.22.50
Strukovna škola ĐurđevacKonobar (071333) 3 g.22.54
Strukovna škola ĐurđevacKozmetičar - JMO (250153) 3 g.25.74
Strukovna škola ĐurđevacKuhar (071233) 3 g.22.37
Strukovna škola ĐurđevacStolar (121133) 3 g.
Strukovna škola ĐurđevacStrojobravar (013533) 3 g.22.29
Strukovna škola ĐurđevacTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.37.74
Strukovna škola ĐurđevacTehničar za računalstvo (040604) 4 g.50.70
Strukovna škola ĐurđevacVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.29.37
Koprivničko-križevačka - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomska i birotehnička školaEkonomist (060604) 4 g.43.65
Ekonomska i birotehnička školaUpravni referent (060404) 4 g.63.04
Ekonomska i turistička škola DaruvarAgroturistički tehničar (330404) 4 g.47.80
Ekonomska i turistička škola DaruvarEkonomist (060604) 4 g.38.79
Ekonomska i turistička škola DaruvarHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.57.65
Ekonomska i turistička škola DaruvarKonobar (071333) 3 g.23.29
Ekonomska i turistička škola DaruvarKuhar (071233) 3 g.26.83
Ekonomska i turistička škola DaruvarProdavač (061303) IG 3 g.23.49
Gimnazija BjelovarJezična gimnazija (320304) 4 g.58.47
Gimnazija BjelovarOpća gimnazija (320104) 4 g.57.63
Gimnazija BjelovarPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.57.61
Gimnazija DaruvarOpća gimnazija (320104) 4 g.45.73
Gimnazija DaruvarOpća gimnazija (nastava na češkom jeziku) (320104-MC) 4 g.66.30
Komercijalna i trgovačka škola BjelovarKomercijalist (060304) 4 g.42.04
Komercijalna i trgovačka škola BjelovarProdavač (061303) IG 3 g.22.64
Medicinska škola BjelovarDentalni tehničar/Dentalna tehničarka (241104) 4 g.55.10
Medicinska škola BjelovarMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.64.22
Medicinska škola BjelovarZdravstveno-laboratorijski tehničar (240304) 4 g.58.01
Obrtnička škola BjelovarAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.25.42
Obrtnička škola BjelovarCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.26.19
Obrtnička škola BjelovarElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.24.60
Obrtnička škola BjelovarElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.24.09
Obrtnička škola BjelovarElektroničar-mehaničar - JMO (042453) 3 g.24.30
Obrtnička škola BjelovarProizvođač i monter PVC i aluminijske stolarije (015302) 2 g.10.82
Obrtnička škola BjelovarZavarivač (026002) 2 g.11.39
Srednja škola "August Šenoa" GarešnicaFrizer (250333) 3 g.25.31
Srednja škola "August Šenoa" GarešnicaInstalater grijanja i klimatizacije (013633) 3 g.21.54
Srednja škola "August Šenoa" GarešnicaKonobar (071333) 3 g.21.40
Srednja škola "August Šenoa" GarešnicaKuhar (071233) 3 g.24.34
Srednja škola "August Šenoa" GarešnicaOpća gimnazija (320104) 4 g.49.75
Srednja škola "August Šenoa" GarešnicaProdavač (061303) IG 3 g.21.92
Srednja škola "August Šenoa" GarešnicaStolar (121133) 3 g.25.37
Srednja škola "August Šenoa" GarešnicaTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.40.96
Srednja škola Bartola Kašića Grubišno PoljeAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.22.19
Srednja škola Bartola Kašića Grubišno PoljeKonobar (071333) 3 g.25.74
Srednja škola Bartola Kašića Grubišno PoljeKuhar (071233) 3 g.23.92
Srednja škola Bartola Kašića Grubišno PoljeOpća gimnazija (320104) 4 g.53.02
Srednja škola Bartola Kašića Grubišno PoljePoljoprivredni gospodarstvenik (081603) IG 3 g.23.52
Srednja škola Bartola Kašića Grubišno PoljeTehničar za računalstvo (040604) 4 g.38.73
Srednja škola ČazmaAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.23.27
Srednja škola ČazmaOpća gimnazija (320104) 4 g.37.28
Srednja škola ČazmaProdavač (061303) IG 3 g.23.20
Srednja škola ČazmaStrojobravar - JMO (013553) 3 g.23.28
Srednja škola ČazmaTehničar cestovnog prometa (140204) 4 g.41.16
Tehnička škola BjelovarElektrotehničar (040104) 4 g.55.00
Tehnička škola BjelovarGrađevinski tehničar (131104) 4 g.43.2
Tehnička škola BjelovarRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.41.69
Tehnička škola BjelovarTehničar za računalstvo (040604) 4 g.69.36
Tehnička škola DaruvarAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.24.48
Tehnička škola DaruvarElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.21.92
Tehnička škola DaruvarElektrotehničar (040104) 4 g.36.22
Tehnička škola DaruvarInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.22.55
Tehnička škola DaruvarTehničar cestovnog prometa - novi strukovni kurikulum (140304) 4 g.37.79
Tehnička škola DaruvarTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.40.54
Tehnička škola DaruvarTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.48.38
Tehnička škola DaruvarVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.21.87
Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola BjelovarHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.54.80
Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola BjelovarKonobar (071333) 3 g.23.17
Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola BjelovarKuhar (071233) 3 g.26.54
Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola BjelovarPekar (091203) IG 3 g.22.76
Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola BjelovarTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.51.73
Bjelovarsko-bilogorska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomska škola Mije Mirkovića RijekaEkonomist (060604) 4 g.48.95
Ekonomska škola Mije Mirkovića RijekaPoslovni tajnik (060504) 4 g.46.90
Ekonomska škola Mije Mirkovića RijekaUpravni referent (060404) 4 g.52.49
Elektroindustrijska i obrtnička škola RijekaElektromehaničar (041203) IG 3 g.23.19
Elektroindustrijska i obrtnička škola RijekaElektroničar (041403) IG 3 g.23.55
Elektroindustrijska i obrtnička škola RijekaTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.46.58
Gimnazija Andrije Mohorovičića RijekaOpća gimnazija (320104) 4 g.70.59
Gimnazija Andrije Mohorovičića RijekaPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.72.85
Gimnazija Eugena Kumičića OpatijaJezična gimnazija (320304) 4 g.60.16
Gimnazija Eugena Kumičića OpatijaOpća gimnazija (320104) 4 g.60.71
Graditeljska škola za industriju i obrt RijekaAutolakirer - JMO (260553) 3 g.22.69
Graditeljska škola za industriju i obrt RijekaCvjećar - posebni odjel (081403-Y) IG 4 g.
Graditeljska škola za industriju i obrt RijekaCvjećar (081403) IG 3 g.24.44
Graditeljska škola za industriju i obrt RijekaKeramičar-oblagač (133633) 3 g.22.36
Graditeljska škola za industriju i obrt RijekaVrtlar (081303) IG 3 g.23.37
Graditeljska škola za industriju i obrt RijekaZidar - JMO (133153) 3 g.22.68
Građevinska tehnička škola RijekaArhitektonski tehničar (131204) 4 g.66.25
Građevinska tehnička škola RijekaDizajner unutrašnje arhitekture (300104) 4 g.125.50
Građevinska tehnička škola RijekaGeodetski tehničar (130704) 4 g.45.32
Građevinska tehnička škola RijekaGrađevinski tehničar (131104) 4 g.51.55
Hotelijersko-turistička škola OpatijaHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.50.45
Medicinska škola u Rijeci RijekaDentalni tehničar/Dentalna tehničarka (241104) 4 g.62.04
Medicinska škola u Rijeci RijekaFarmaceutski tehničar (240404) 4 g.74.84
Medicinska škola u Rijeci RijekaFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.67.96
Medicinska škola u Rijeci RijekaMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.59.92
Medicinska škola u Rijeci RijekaVeterinarski tehničar (100104) 4 g.59.05
Medicinska škola u Rijeci RijekaZdravstveno-laboratorijski tehničar (240304) 4 g.64.60
Obrtnička škola OpatijaFrizer - JMO (250353) 3 g.24.94
Obrtnička škola OpatijaKozmetičar (250204) 4 g.52.27
Obrtnička škola OpatijaPediker - JMO (250253) 3 g.27.34
Pomorska škola BakarPomorski nautičar (160904) 4 g.53.26
Pomorska škola BakarTehničar za brodostrojarstvo (011704) 4 g.42.61
Prirodoslovna i grafička škola RijekaEkološki tehničar (330204) 4 g.59.07
Prirodoslovna i grafička škola RijekaFotograf (212433) 3 g.27.46
Prirodoslovna i grafička škola RijekaGrafičar dorade (212333) 3 g.25.67
Prirodoslovna i grafička škola RijekaGrafički urednik-dizajner (210604) 4 g.51.39
Prirodoslovna i grafička škola RijekaKemijski tehničar (200104) 4 g.60.50
Prirodoslovna i grafička škola RijekaMedijski tehničar (211004) 4 g.60.57
Prirodoslovna i grafička škola RijekaPrirodoslovna gimnazija (320804) 4 g.67.32
Prirodoslovna i grafička škola RijekaWEB dizajner (210704) 4 g.54.57
Prometna škola RijekaTehničar cestovnog prometa - novi strukovni kurikulum (140304) 4 g.43.54
Prometna škola RijekaTehničar za poštanske i financijske usluge - novi strukovni kurikulum (170204) 4 g.35.66
Prometna škola RijekaVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.23.81
Prva riječka hrvatska gimnazija RijekaJezična gimnazija (320304) 4 g.68.28
Prva riječka hrvatska gimnazija RijekaOpća gimnazija (320104) 4 g.69.44
Prva riječka hrvatska gimnazija RijekaOpća gimnazija (odjel za sportaše) (320104-S) 4 g.117.30
Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci RijekaJezična gimnazija (320304) 4 g.68.78
Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci RijekaOpća gimnazija (320104) 4 g.73.92
Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci RijekaPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.70.33
Salezijanska klasična gimnazija - s pravom javnosti RijekaKlasična gimnazija (320404) 4 g.57.18
Salezijanska klasična gimnazija - s pravom javnosti RijekaOpća gimnazija (odjel za sportaše) (320104-S) 4 g.99.81
Srednja škola Ambroza Haračića Mali LošinjHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.49.15
Srednja škola Ambroza Haračića Mali LošinjKuhar (071233) 3 g.24.66
Srednja škola Ambroza Haračića Mali LošinjOpća gimnazija (320104) 4 g.53.91
Srednja škola Ambroza Haračića Mali LošinjOpća gimnazija (320104) 4 g. (Područni odjel u Cresu)52.88
Srednja škola Ambroza Haračića Mali LošinjPomorski nautičar (160904) 4 g.44.06
Srednja škola Ambroza Haračića Mali LošinjProdavač (061303) IG 3 g.23.12
Srednja škola Ambroza Haračića Mali LošinjTehničar za brodostrojarstvo (011704) 4 g.48.67
Srednja škola Andrije Ljudevita Adamića RijekaOpća gimnazija (320104) 4 g.40.01
Srednja škola DelniceAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.25.94
Srednja škola DelniceEkonomist (060604) 4 g.40.94
Srednja škola DelniceOpća gimnazija (320104) 4 g.47.55
Srednja škola DelnicePrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.58.12
Srednja škola DelniceStolar - JMO (121113) 3 g.25.69
Srednja škola dr. Antuna Barca CrikvenicaEkonomist (060604) 4 g.50.58
Srednja škola dr. Antuna Barca CrikvenicaHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.43.73
Srednja škola dr. Antuna Barca CrikvenicaKuhar (071233) 3 g.22.92
Srednja škola dr. Antuna Barca CrikvenicaOpća gimnazija (320104) 4 g.65.65
Srednja škola dr. Antuna Barca CrikvenicaVodoinstalater (013833) 3 g.22.15
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir KrkAutomehaničar (014233) 3 g.22.71
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir KrkEkonomist (060604) 4 g.43.33
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir KrkHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.52.40
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir KrkInstalater-monter (011503) IG 3 g.28.00
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir KrkKonobar (071333) 3 g.23.44
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir KrkKuhar (071233) 3 g.22.97
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir KrkOpća gimnazija (320104) 4 g.48.64
Srednja škola Markantuna de Dominisa RabKuhar (071233) 3 g.23.39
Srednja škola Markantuna de Dominisa RabOpća gimnazija (320104) 4 g.56.93
Srednja škola Markantuna de Dominisa RabTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.51.94
Srednja škola Vladimir Nazor ČabarOpća gimnazija (320104) 4 g.58.11
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo RijekaElektrotehničar (040104) 4 g.54.06
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo RijekaTehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom (041104) 4 g.46.44
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo RijekaTehničar za elektroniku (040704) 4 g.47.64
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo RijekaTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.66.86
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo RijekaTehničar za računalstvo (040604) 4 g.58.18
Srednja talijanska škola - Rijeka Scuola media superiore Italiana - Fiume RijekaHotelijersko-turistički tehničar (nastava na talijanskom jeziku) (070104-MT) 4 g.35.77
Srednja talijanska škola - Rijeka Scuola media superiore Italiana - Fiume RijekaOpća gimnazija (nastava na talijanskom jeziku) (320104-MT) 4 g.60.48
Srednja talijanska škola - Rijeka Scuola media superiore Italiana - Fiume RijekaPrirodoslovno-matematička gimnazija (nastava na talijanskom jeziku) (320204-MT) 4 g.64.04
Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja RijekaAutolimar - JMO (014053) 3 g.22.89
Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja RijekaAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.24.29
Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja RijekaAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.24.85
Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja RijekaCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.21.58
Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja RijekaInstalater-monter (011503) IG 3 g.21.10
Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja RijekaProizvođač i monter PVC i aluminijske stolarije (015302) 2 g.10.16
Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja RijekaZavarivač (026002) 2 g.11.47
Strojarsko brodograđevna škola za industrijska i obrtnička zanimanja RijekaBrodski mehaničar - JMO (021153) 3 g.22.98
Strojarsko brodograđevna škola za industrijska i obrtnička zanimanja RijekaInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.25.15
Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci RijekaLikovna umjetnost i dizajn do izbora zanimanja (300100) 4 g.124.83
Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju RijekaBrodograđevni tehničar (020104) 4 g.42.17
Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju RijekaRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.44.43
Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju RijekaStrojarski tehničar (010104) 4 g.43.65
Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju RijekaTehničar za energetiku (010404) 4 g.42.42
Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju RijekaTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.57.03
Trgovačka i tekstilna škola u RijeciDizajner odjeće (301104) 4 g.128.37
Trgovačka i tekstilna škola u RijeciKomercijalist (060304) 4 g.46.51
Trgovačka i tekstilna škola u RijeciKrojač (222133) 3 g.24.20
Trgovačka i tekstilna škola u RijeciProdavač (061303) IG 3 g.21.48
Ugostiteljska škola OpatijaKonobar (071333) 3 g.21.81
Ugostiteljska škola OpatijaKuhar (071233) 3 g.25.51
Ugostiteljska škola OpatijaSlastičar (092533) 3 g.23.33
Ugostiteljska škola OpatijaTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.38.47
Željeznička tehnička škola MoraviceCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.21.76
Željeznička tehnička škola MoraviceEkonomist (060604) 4 g.39.64
Željeznička tehnička škola MoraviceTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.50.43
Željeznička tehnička škola MoraviceTehničar za računalstvo (040604) 4 g.45.30
Željeznička tehnička škola MoraviceŽeljeznički prometni radnik (191103) IG 3 g.24.21
Primorsko-goranska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Gimnazija GospićOpća gimnazija (320104) 4 g.43.44
Srednja škola OtočacAutoelektričar (042233) 3 g.22.67
Srednja škola OtočacAutomehaničar (014233) 3 g.23.10
Srednja škola OtočacEkonomist (060604) 4 g.43.00
Srednja škola OtočacElektromehaničar (042333) 3 g.23.42
Srednja škola OtočacOpća gimnazija (320104) 4 g.65.55
Srednja škola OtočacPoslovni tajnik (060504) 4 g.42.70
Srednja škola OtočacProdavač (061303) IG 3 g.22.13
Srednja škola OtočacŠumarski tehničar (110104) 4 g.33.97
Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića u SenjuElektrotehničar (040104) 4 g.41.70
Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića u SenjuOpća gimnazija (320104) 4 g.37.07
Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića u SenjuTehničar za računalstvo (040604) 4 g.48.08
Srednja škola Plitvička jezera KorenicaHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.41.19
Srednja škola Plitvička jezera KorenicaKonobar - JMO (071353) 3 g.22.12
Srednja škola Plitvička jezera KorenicaKuhar - JMO (071253) 3 g.21.97
Strukovna škola GospićAutomehaničar (014233) 3 g.21.70
Strukovna škola GospićEkonomist (060604) 4 g.39.55
Strukovna škola GospićElektromehaničar (041203) IG 3 g.26.27
Strukovna škola GospićElektrotehničar (040104) 4 g.40.25
Strukovna škola GospićKonobar (071333) 3 g.23.78
Strukovna škola GospićKuhar (071233) 3 g.23.85
Strukovna škola GospićTehničar za računalstvo (040604) 4 g.46.04
Strukovna škola GospićTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.35.16
Strukovna škola GospićVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.22.45
Ličko-senjska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Gimnazija Petra Preradovića ViroviticaJezična gimnazija (320304) 4 g.44.46
Gimnazija Petra Preradovića ViroviticaOpća gimnazija (320104) 4 g.50.79
Gimnazija Petra Preradovića ViroviticaPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.67.21
Industrijsko-obrtnička škola SlatinaAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.55
Industrijsko-obrtnička škola SlatinaFrizer - JMO (250353) 3 g.23.85
Industrijsko-obrtnička škola SlatinaInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.22.92
Industrijsko-obrtnička škola SlatinaKonobar - JMO (071353) 3 g.21.19
Industrijsko-obrtnička škola SlatinaKrojač - JMO (222153) 3 g.23.50
Industrijsko-obrtnička škola SlatinaKuhar (071233) 3 g.23.21
Industrijsko-obrtnička škola SlatinaMehaničar poljoprivredne mehanizacije (011803) IG 3 g.22.55
Industrijsko-obrtnička škola SlatinaMesar - JMO (092453) 3 g.25.65
Industrijsko-obrtnička škola SlatinaProdavač (061303) IG 3 g.22.97
Industrijsko-obrtnička škola ViroviticaAutolimar - JMO (014053) 3 g.
Industrijsko-obrtnička škola ViroviticaAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.23.51
Industrijsko-obrtnička škola ViroviticaCvjećar (081403) IG 3 g.
Industrijsko-obrtnička škola ViroviticaElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.23.23
Industrijsko-obrtnička škola ViroviticaFrizer - JMO (250353) 3 g.24.97
Industrijsko-obrtnička škola ViroviticaInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.22.06
Industrijsko-obrtnička škola ViroviticaKozmetičar (250204) 4 g.48.46
Industrijsko-obrtnička škola ViroviticaStolar - JMO (121113) 3 g.23.60
Industrijsko-obrtnička škola ViroviticaTokar - JMO (013153) 3 g.
Industrijsko-obrtnička škola ViroviticaVrtlar (081303) IG 3 g.22.01
Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici ViroviticaKlasična gimnazija (320404) 4 g.43.71
Srednja škola "Stjepan Ivšić" OrahovicaAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.23.82
Srednja škola "Stjepan Ivšić" OrahovicaCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.25.42
Srednja škola "Stjepan Ivšić" OrahovicaKomercijalist (060304) 4 g.43.47
Srednja škola "Stjepan Ivšić" OrahovicaKonobar - JMO (071353) 3 g.22.83
Srednja škola "Stjepan Ivšić" OrahovicaKuhar - JMO (071253) 3 g.25.33
Srednja škola "Stjepan Ivšić" OrahovicaOpća gimnazija (320104) 4 g.64.29
Srednja škola "Stjepan Ivšić" OrahovicaProdavač (061303) IG 3 g.23.36
Srednja škola Marka Marulića SlatinaAgroturistički tehničar (330404) 4 g.48.67
Srednja škola Marka Marulića SlatinaEkonomist (060604) 4 g.57.65
Srednja škola Marka Marulića SlatinaElektrotehničar (040104) 4 g.36.80
Srednja škola Marka Marulića SlatinaOpća gimnazija (320104) 4 g.56.35
Srednja škola Marka Marulića SlatinaPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.39.42
Srednja škola Stjepana Sulimanca PitomačaAgroturistički tehničar (330404) 4 g.37.46
Srednja škola Stjepana Sulimanca PitomačaAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.23.02
Srednja škola Stjepana Sulimanca PitomačaKonobar - JMO (071353) 3 g.21.51
Srednja škola Stjepana Sulimanca PitomačaKuhar - JMO (071253) 3 g.23.75
Srednja škola Stjepana Sulimanca PitomačaPoljoprivredni gospodarstvenik (081603) IG 3 g.22.28
Srednja škola Stjepana Sulimanca PitomačaProdavač (061303) IG 3 g.22.72
Srednja škola Stjepana Sulimanca PitomačaUpravni referent (060404) 4 g.47.50
Strukovna škola ViroviticaEkonomist (060604) 4 g.49.28
Strukovna škola ViroviticaKomercijalist (060304) 4 g.40.57
Strukovna škola ViroviticaKonobar (071333) 3 g.22.70
Strukovna škola ViroviticaKuhar (071233) 3 g.24.00
Strukovna škola ViroviticaProdavač (061303) IG 3 g.23.16
Strukovna škola ViroviticaSlastičar (092533) 3 g.22.24
Strukovna škola ViroviticaTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.44.50
Tehnička škola ViroviticaDrvodjeljski tehničar dizajner - novi strukovni kurikulum (120504) 4 g.41.72
Tehnička škola ViroviticaElektrotehničar (040104) 4 g.38.02
Tehnička škola ViroviticaMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.64.85
Tehnička škola ViroviticaŠumarski tehničar (110104) 4 g.38.36
Virovitičko-podravska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomska škola, PožegaEkonomist (060604) 4 g.50.59
Ekonomska škola, PožegaHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.63.40
Ekonomska škola, PožegaKomercijalist (060304) 4 g.51.96
Ekonomska škola, PožegaProdavač (061303) IG 3 g.27.32
Ekonomska škola, PožegaUpravni referent (060404) 4 g. (Dislocirani odjel - u Osnovnoj školi Pleternica)38.11
Gimnazija PožegaJezična gimnazija (320304) 4 g.64.68
Gimnazija PožegaOpća gimnazija (320104) 4 g.67.99
Gimnazija PožegaPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.72.25
Katolička gimnazija s pravom javnosti PožegaKlasična gimnazija (320404) 4 g.45.57
Katolička gimnazija s pravom javnosti PožegaOpća gimnazija (320104) 4 g.66.11
Obrtnička škola PožegaArhitektonski tehničar (131204) 4 g.55.64
Obrtnička škola PožegaKonobar (071333) 3 g.25.94
Obrtnička škola PožegaKonobar (071333) 3 g. (Izdvojena lokacija Pleternica)21.69
Obrtnička škola PožegaKrojač (222133) 3 g.22.84
Obrtnička škola PožegaKuhar (071233) 3 g.30.75
Obrtnička škola PožegaKuhar (071233) 3 g. (Izdvojena lokacija Pleternica)25.13
Obrtnička škola PožegaLičilac-soboslikar (260333) 3 g.22.48
Obrtnička škola PožegaModni tehničar - novi strukovni kurikulum (331504) 4 g.43.39
Obrtnička škola PožegaStolar (121133) 3 g.24.86
Obrtnička škola PožegaTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.53.26
Obrtnička škola PožegaZidar (133133) 3 g.23.18
Poljoprivredno-prehrambena škola PožegaAgroturistički tehničar (330404) 4 g.41.28
Poljoprivredno-prehrambena škola PožegaMehaničar poljoprivredne mehanizacije (011803) IG 3 g.21.93
Poljoprivredno-prehrambena škola PožegaMesar (091403) IG 3 g.22.02
Poljoprivredno-prehrambena škola PožegaPekar (091203) IG 3 g.23.02
Poljoprivredno-prehrambena škola PožegaPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.36.56
Poljoprivredno-prehrambena škola PožegaPrehrambeni tehničar (090404) 4 g.42.70
Srednja škola PakracFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.57.94
Srednja škola PakracGrađevinski tehničar (131104) 4 g.37.22
Srednja škola PakracMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.41.45
Srednja škola PakracOpća gimnazija (320104) 4 g.68.12
Srednja škola PakracStolar - JMO (121113) 3 g.22.41
Srednja škola PakracZidar - JMO (133153) 3 g.
Tehnička škola PožegaAutoelektričar (042233) 3 g.22.25
Tehnička škola PožegaAutolimar (014033) 3 g.21.79
Tehnička škola PožegaAutomehaničar (014233) 3 g.24.75
Tehnička škola PožegaElektroinstalater (042133) 3 g.23.99
Tehnička škola PožegaElektromehaničar (042333) 3 g.23.81
Tehnička škola PožegaElektrotehničar (040104) 4 g.43.44
Tehnička škola PožegaRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.45.40
Tehnička škola PožegaStrojobravar (013533) 3 g.24.14
Tehnička škola PožegaTehničar za elektroenergetiku (040204) 4 g.36.40
Tehnička škola PožegaTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.54.29
Tehnička škola PožegaTehničar za računalstvo (040604) 4 g.62.45
Tehnička škola PožegaTokar (013133) 3 g.21.78
Požeško-slavonska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski BrodEkonomist (060604) 4 g.36.67
Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski BrodHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.64.06
Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski BrodPoslovni tajnik (060504) 4 g.44.95
Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski BrodProdavač (061303) IG 3 g.24.36
Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski BrodUpravni referent (060404) 4 g.56.43
Elektrotehnička i ekonomska škola Nova GradiškaElektrotehničar (040104) 4 g.35.82
Elektrotehnička i ekonomska škola Nova GradiškaKomercijalist (060304) 4 g.51.93
Elektrotehnička i ekonomska škola Nova GradiškaTehničar za računalstvo (040604) 4 g.43.44
Gimnazija Matija Mesić Slavonski BrodJezična gimnazija (320304) 4 g.47.66
Gimnazija Matija Mesić Slavonski BrodOpća gimnazija (320104) 4 g.54.49
Gimnazija Matija Mesić Slavonski BrodPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.53.97
Gimnazija Nova GradiškaOpća gimnazija (320104) 4 g.46.64
Industrijsko obrtnička škola NovaAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.26.68
Industrijsko obrtnička škola NovaCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.22.10
Industrijsko obrtnička škola NovaInstalater kućnih instalacija - JMO (014853) 3 g.23.54
Industrijsko obrtnička škola NovaKonobar (071333) 3 g.23.65
Industrijsko obrtnička škola NovaKuhar (071233) 3 g.25.60
Industrijsko obrtnička škola NovaMonter i obrađivač rezanjem i deformacijom (011303) IG 3 g.22.27
Industrijsko obrtnička škola NovaPomoćni kuhar (075202) 2 g.9.95
Industrijsko obrtnička škola NovaProdavač (061303) IG 3 g.22.87
Industrijsko obrtnička škola Nova GradiškaStolar (121133) 3 g.24.50
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodAutoelektričar - JMO (042253) 3 g.22.25
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodAutolakirer - JMO (260553) 3 g.27.98
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodAutolimar - JMO (014053) 3 g.
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.23.40
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.24.43
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodBravar - JMO (014153) 3 g.26.32
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.28.62
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.23.94
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodElektromehaničar (041203) IG 3 g.26.52
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodElektromonter (041103) IG 3 g.22.00
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodElektroničar-mehaničar - JMO (042453) 3 g.24.25
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodFotograf - JMO (260153) 3 g.21.31
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.23.19
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodMonter i obrađivač rezanjem i deformacijom (011303)22.27
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodTehnički crtač (012503) IG 3 g.22.36
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodTelekomunikacijski monter (041303) IG 3 g.22.48
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodVodoinstalater - JMO (013853) 3 g.23.84
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.25.66
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski BrodZavarivač (026002) 2 g.11.55
Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti Slavonski BrodKlasična gimnazija (320404) 4 g.78.85
Obrtnička škola Slavonski BrodFrizer - JMO (250353) 3 g.26.36
Obrtnička škola Slavonski BrodKeramičar-oblagač (133633) 3 g.23.27
Obrtnička škola Slavonski BrodKonobar - JMO (071353) 3 g.23.24
Obrtnička škola Slavonski BrodKrojač - JMO (222153) 3 g.22.79
Obrtnička škola Slavonski BrodKuhar - JMO (071253) 3 g.27.86
Obrtnička škola Slavonski BrodMonter suhe gradnje (133833) 3 g.24.47
Obrtnička škola Slavonski BrodPekar - JMO (092153) 3 g.22.33
Obrtnička škola Slavonski BrodSlastičar - JMO (071453) 3 g.25.50
Srednja medicinska škola Slavonski BrodFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.63.92
Srednja medicinska škola Slavonski BrodMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.65.58
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodAgrotehničar - novi strukovni kurikulum (330604) 4 g.40.27
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodAgroturistički tehničar (330404) 4 g.45.78
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodCvjećar (081403) IG 3 g.21.76
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodMehaničar poljoprivredne mehanizacije (011803) IG 3 g.23.08
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.34.61
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodŠumarski tehničar (110104) 4 g.37.43
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodTehničar geodezije i geoinformatike - novi strukovni kurikulum (050604) 4 g.48.46
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodTehničar nutricionist (090304) 4 g.37.77
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodVeterinarski tehničar (100104) 4 g.37.72
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.34.61
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodŠumarski tehničar (110104) 4 g.37.43
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodTehničar geodezije i geoinformatike - novi strukovni kurikulum (050604) 4 g.48.46
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodTehničar nutricionist (090304) 4 g.37.77
Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski BrodVeterinarski tehničar (100104) 4 g.37.72
Tehnička škola Slavonski BrodArhitektonski tehničar (131204) 4 g.60.81
Tehnička škola Slavonski BrodElektrotehničar (040104) 4 g.60.11
Tehnička škola Slavonski BrodRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.60.33
Tehnička škola Slavonski BrodTehničar cestovnog prometa (140204) 4 g.52.80
Tehnička škola Slavonski BrodTehničar za logistiku i špediciju (160504) 4 g.51.06
Tehnička škola Slavonski BrodTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.56.31
Tehnička škola Slavonski BrodTehničar za računalstvo (040604) 4 g.64.77
Brodsko-posavska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola ZadarEkonomist (060604) 4 g.52.05
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola ZadarKomercijalist (060304) 4 g.50.43
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola ZadarPoslovni tajnik (060504) 4 g.49.11
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola ZadarProdavač (061303) IG 3 g.23.39
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola ZadarUpravni referent (060404) 4 g.59.48
Gimnazija Franje Petrića ZadarOpća gimnazija (320104) 4 g.58.75
Gimnazija Franje Petrića ZadarPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.76.46
Gimnazija Jurja Barakovića ZadarOpća gimnazija (320104) 4 g.73.58
Gimnazija Jurja Barakovića ZadarPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.71.48
Gimnazija Vladimira Nazora ZadarJezična gimnazija (320304) 4 g.64.61
Gimnazija Vladimira Nazora ZadarOpća gimnazija (320104) 4 g.70.94
Glazbena škola Blagoje Bersa ZadarPlesač suvremenog plesa – pripremno obrazovanje (310001) 1 g.88.00
Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola ZadarHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.44.32
Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola ZadarKonobar (071333) 3 g.23.47
Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola ZadarKuhar (071233) 3 g.26.02
Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola ZadarSlastičar (092533) 3 g.22.23
Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola ZadarTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.49.78
Klasična gimnazija Ivana Pavla II. s pravom javnosti ZadarKlasična gimnazija (320404) 4 g.62.20
Medicinska škola Ante Kuzmanića - ZadarDentalni tehničar/Dentalna tehničarka (241104) 4 g.55.18
Medicinska škola Ante Kuzmanića -Medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.63.50
Medicinska škola Ante Kuzmanića -Zdravstvena gimnazija - eksperimentalni program (322104) 4 g.70.07
Obrtnička škola Gojka Matuline ZadarFrizer - JMO (250353) 3 g.27.32
Obrtnička škola Gojka Matuline ZadarKozmetičar (250204) 4 g.48.60
Obrtnička škola Gojka Matuline ZadarPediker - JMO (250253) 3 g.25.84
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića ZadarAgroturistički tehničar (330404) 4 g.41.75
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića ZadarCvjećar (081403) IG 3 g.22.04
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića ZadarMesar (091403) IG 3 g.22.93
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića ZadarPekar (091203) IG 3 g.21.54
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića ZadarPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.44.01
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića ZadarPrehrambeni tehničar (090404) 4 g.42.71
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića ZadarTehničar nutricionist (090304) 4 g.48.12
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića ZadarVeterinarski tehničar (100104) 4 g.47.73
Pomorska škola ZadarPomorski nautičar (160904) 4 g.51.45
Pomorska škola ZadarTehničar za brodostrojarstvo (011704) 4 g.47.41
Prirodoslovno-grafička škola ZadarGrafički urednik-dizajner (210604) 4 g.55.08
Prirodoslovno-grafička škola ZadarKemijski tehničar (200104) 4 g.40.56
Prirodoslovno-grafička škola ZadarMedijski tehničar (211004) 4 g.53.87
Prirodoslovno-grafička škola ZadarWEB dizajner (210704) 4 g.58.17
Srednja škola Bartula Kašića PagKonobar (071333) 3 g.
Srednja škola Bartula Kašića PagKuhar (071233) 3 g.22.78
Srednja škola Bartula Kašića PagOpća gimnazija (320104) 4 g.58.31
Srednja škola Biograd na MoruBrodograditelj nemetalnog broda (021303) IG 3 g.27.03
Srednja škola Biograd na MoruBrodomehaničar (021103) IG 3 g.22.29
Srednja škola Biograd na MoruEkonomist (060604) 4 g.55.14
Srednja škola Biograd na MoruKonobar (071333) 3 g.22.80
Srednja škola Biograd na MoruKuhar (071233) 3 g.26.53
Srednja škola Biograd na MoruOpća gimnazija (320104) 4 g.64.88
Srednja škola Biograd na MoruProdavač (061303) IG 3 g.23.30
Srednja škola GračacAutolimar - JMO (014053) 3 g.
Srednja škola GračacEkonomist (060604) 4 g.36.08
Srednja škola GračacTehničar zaštite prirode (330804) 4 g.40.52
Srednja škola Kneza Branimira, BenkovacAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.24.22
Srednja škola Kneza Branimira, BenkovacEkonomist (060604) 4 g.54.09
Srednja škola Kneza Branimira, BenkovacInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.22.86
Srednja škola Kneza Branimira, BenkovacKeramičar-oblagač (133633) 3 g.21.53
Srednja škola Kneza Branimira, BenkovacOpća gimnazija (320104) 4 g.60.33
Srednja škola Kneza Branimira, BenkovacProdavač (061303) IG 3 g.23.45
Srednja škola Kneza Branimira, BenkovacRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.46.12
Srednja škola Kneza Branimira, BenkovacTokar - JMO (013153) 3 g.22.06
Srednja škola ObrovacEkonomist (060604) 4 g.36.64
Srednja škola ObrovacInstalater kućnih instalacija - JMO (014853) 3 g.22.41
Srednja škola ObrovacOpća gimnazija (320104) 4 g.51.91
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarAutolimar - JMO (014053) 3 g.23.35
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.26.32
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarBrodomehaničar (021103) IG 3 g.23.05
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.23.81
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.22.88
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarInstalater kućnih instalacija - JMO (014853) 3 g.24.53
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarSoboslikar-ličilac - JMO (260353) 3 g.22.15
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarStolar - JMO (121113) 3 g.22.52
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarTehničar cestovnog prometa (140204) 4 g.48.98
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.65.35
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarTehničar za vozila i vozna sredstva - novi strukovni kurikulum (011204) 4 g.45.99
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarTelekomunikacijski monter (041303) IG 3 g.24.89
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarTokar - JMO (013153) 3 g.21.47
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.23.67
Strukovna škola Vice Vlatkovića ZadarZidar - JMO (133153) 3 g.20.92
Škola primijenjene umjetnosti i dizajna ZadarLikovna umjetnost i dizajn do izbora zanimanja (program A) (300100-A) 4 g.110.12
Škola primijenjene umjetnosti i dizajna ZadarLikovna umjetnost i dizajn do izbora zanimanja (program B) (300100-B) 4 g.112.15
Škola primijenjene umjetnosti i dizajna ZadarŠivač odjeće (225101) 2 g.11.56
Tehnička škola ZadarArhitektonski tehničar (131204) 4 g.59.05
Tehnička škola ZadarRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.57.43
Tehnička škola ZadarTehničar za elektroniku (040704) 4 g.56.80
Tehnička škola ZadarTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.55.25
Tehnička škola ZadarZrakoplovni tehničar IRE (040914) 4 g.54.22
Tehnička škola ZadarZrakoplovni tehničar ZIM(010514) 4 g.50.76
Zadarska privatna gimnazija s pravom javnosti ZadarEksperimentalni program - gimnazijski program (321009) 4 g.38.91
Zadarska privatna gimnazija s pravom javnosti ZadarOpća gimnazija (320104) 4 g.55.87
Minimalan broj bodova potreban za upis u srednju školu u Zadarskoj županiji
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Druga srednja škola Beli ManastirFrizer - JMO (250353) 3 g.22.90
Druga srednja škola Beli ManastirHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.44.92
Druga srednja škola Beli ManastirKonobar (071333) 3 g.26.89
Druga srednja škola Beli ManastirKozmetičar - JMO (250153) 3 g.28.23
Druga srednja škola Beli ManastirKuhar (071233) 3 g.23.27
Druga srednja škola Beli ManastirPekar (091203) IG 3 g.21.87
Druga srednja škola Beli ManastirProdavač (061303) IG 3 g.22.19
Druga srednja škola Beli ManastirUpravni referent (060404) 4 g.47.06
Ekonomska i upravna škola OsijekEkonomist (060604) 4 g.39.28
Ekonomska i upravna škola OsijekPoslovni tajnik (060504) 4 g.48.09
Ekonomska i upravna škola OsijekUpravni referent (060404) 4 g.53.47
Ekonomska škola Braća Radić ĐakovoEkonomist (060604) 4 g.59.58
Ekonomska škola Braća Radić ĐakovoKomercijalist (060304) 4 g.42.39
Ekonomska škola Braća Radić ĐakovoPoslovni tajnik (060504) 4 g.37.33
Ekonomska škola Braća Radić ĐakovoProdavač (061303) IG 3 g.22.14
Elektrotehnička i prometna škola OsijekElektromonter (041103) IG 3 g.23.27
Elektrotehnička i prometna škola OsijekElektroničar (041403) IG 3 g.26.67
Elektrotehnička i prometna škola OsijekElektrotehničar (040104) 4 g.59.86
Elektrotehnička i prometna škola OsijekTehničar cestovnog prometa - novi strukovni kurikulum (140304) 4 g.52.88
Elektrotehnička i prometna škola OsijekTehničar za elektroniku - novi strukovni kurikulum (041404) 4 g.57.95
Elektrotehnička i prometna škola OsijekTehničar za mehatroniku - novi strukovni kurikulum60.89
Elektrotehnička i prometna škola OsijekTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.71.75
Elektrotehnička i prometna škola OsijekVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.29.54
Gaudeamus, prva privatna srednja škola u Osijeku s pravom javnostiEkonomist (060604) 4 g.
Gaudeamus, prva privatna srednja škola u Osijeku s pravom javnostiOpća gimnazija (320104) 4 g.42.28
Gimnazija A.G.Matoša ĐakovoJezična gimnazija (320304) 4 g.71.30
Gimnazija A.G.Matoša ĐakovoOpća gimnazija (320104) 4 g.74.15
Gimnazija A.G.Matoša ĐakovoPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.72.16
Gimnazija Beli ManastirOpća gimnazija (320104) 4 g.53.73
Graditeljsko-geodetska škola OsijekArhitektonski tehničar (131204) 4 g.55.34
Graditeljsko-geodetska škola OsijekGeodetski tehničar (130704) 4 g.59.96
Graditeljsko-geodetska škola OsijekGrađevinski tehničar (131104) 4 g.39.48
Graditeljsko-geodetska škola OsijekKeramičar-oblagač (133633) 3 g.22.02
Graditeljsko-geodetska škola OsijekMonter suhe gradnje (133833) 3 g.22.70
Graditeljsko-geodetska škola OsijekZidar (133133) 3 g.23.19
I. gimnazija OsijekOpća gimnazija (320104) 4 g.62.02
I. gimnazija OsijekOpća gimnazija (odjel za sportaše) (320104-S) 4 g.103.51
II. gimnazija OsijekJezična gimnazija (320304) 4 g.63.39
III. gimnazija OsijekPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.73.73
Isusovačka klasična gimnazija s pravom javnosti u OsijekuKlasična gimnazija (320404) 4 g.55.56
Medicinska škola OsijekFarmaceutski tehničar (240404) 4 g.78.04
Medicinska škola OsijekMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.68.05
Medicinska škola OsijekZdravstvena gimnazija - eksperimentalni program (322104) 4 g.74.43
Obrtnička škola OsijekAutolakirer - JMO (260553) 3 g.22.15
Obrtnička škola OsijekFotograf - JMO (260153) 3 g.22.20
Obrtnička škola OsijekFrizer - JMO (250353) 3 g.22.34
Obrtnička škola OsijekMesar - JMO (092453) 3 g.22.95
Obrtnička škola OsijekPediker - JMO (250253) 3 g.24.24
Obrtnička škola OsijekPekar - JMO (092153) 3 g.23.58
Obrtnička škola OsijekStolar - JMO (121113) 3 g.22.58
Poljoprivredna i veterinarska školaPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.38.54
Poljoprivredna i veterinarska školaPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.37.76
Poljoprivredna i veterinarska škola OsijekVeterinarski tehničar (100104) 4 g.56.97
Prosvjetno-kulturni centar Mađara u Republici Hrvatskoj OsijekHotelijersko-turistički tehničar (nastava na mađarskom jeziku) (070104-MM) 4 g.43.18
Prosvjetno-kulturni centar Mađara u Republici Hrvatskoj OsijekKuhar (nastava na mađarskom jeziku) (071233-MM) 3 g.28.05
Prosvjetno-kulturni centar Mađara u Republici Hrvatskoj OsijekOpća gimnazija (nastava na mađarskom jeziku) (320104-MM) 4 g.68.10
Prva srednja škola Beli ManastirAutomehaničar (014233) 3 g.20.99
Prva srednja škola Beli ManastirBravar (014133) 3 g.23.43
Prva srednja škola Beli ManastirCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.23.21
Prva srednja škola Beli ManastirElektrotehničar (040104) 4 g.53.5
Prva srednja škola Beli ManastirTehničar cestovnog prometa (140204) 4 g.45.11
Prva srednja škola Beli ManastirTehničar za računalstvo (040604) 4 g.61.14
Prva srednja škola Beli ManastirVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.22.56
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoAgroturistički tehničar (330404) 4 g.46.44
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoAutoelektričar (042233) 3 g.23.13
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.21.73
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoElektroinstalater (042133) 3 g.22.09
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoFrizer - JMO (250353) 3 g.22.44
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoKuhar - JMO (071253) 3 g.27.45
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoLičilac-soboslikar (260333) 3 g.21.88
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoMehaničar poljoprivredne mehanizacije (011803) IG 322.95
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoMesar (091403) IG 3 g.23.28
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoPekar (091203) IG 3 g.22.09
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.34.82
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.38.19
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.54.20
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoStolar (121133) 3 g.22.87
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.51.4
Srednja strukovna škola Antuna Horvata ĐakovoZidar (133133) 3 g.22.26
Srednja škola DaljAgroturistički tehničar (330404) 4 g.49.05
Srednja škola DaljEkonomist (nastava na srpskom jeziku) (060604-MS) 4 g.35.60
Srednja škola DaljPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.34.96
Srednja škola Donji MiholjacAutomehaničar (014233) 3 g.21.84
Srednja škola Donji MiholjacBravar (014133) 3 g.21.33
Srednja škola Donji MiholjacCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.23.56
Srednja škola Donji MiholjacCvjećar (081403) IG 3 g.23.27
Srednja škola Donji MiholjacKomercijalist (060304) 4 g.43.18
Srednja škola Donji MiholjacOpća gimnazija (320104) 4 g.63.85
Srednja škola Donji MiholjacPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.37.91
Srednja škola Donji MiholjacProdavač (061303) IG 3 g.23.45
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.23.18
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceBravar - JMO (014153) 3 g.21.38
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceEkonomist (060604) 4 g.53.05
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceFrizer - JMO (250353) 3 g.27.57
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceInstalater kućnih instalacija - JMO (014853) 3 g.23.85
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceJezična gimnazija (320304) 4 g.55.84
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceKonobar (071333) 3 g.22.73
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceKuhar (071233) 3 g.25.17
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceOpća gimnazija (320104) 4 g.72.17
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašicePekar - JMO (092153) 3 g.22.33
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašicePoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.36.64
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašicePrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.77.57
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceProdavač (061303) IG 3 g.23.13
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceSlastičar (092533) 3 g.24.41
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceSoboslikar-ličilac - JMO (260353) 3 g.22.91
Srednja škola Isidora Kršnjavoga NašiceTehničar za elektroniku (040704) 4 g.37.24
Srednja škola Josipa Kozarca ĐurđenovacBačvar (121633) 3 g.23.63
Srednja škola Josipa Kozarca ĐurđenovacStolar (121133) 3 g.21.91
Srednja škola Josipa Kozarca ĐurđenovacŠumarski tehničar (110104) 4 g.36.13
Srednja škola ValpovoCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.30.77
Srednja škola ValpovoEkonomist - novi strukovni kurikulum (060704) 4 g.57.81
Srednja škola ValpovoElektrotehničar (040104) 4 g.41.95
Srednja škola ValpovoOpća gimnazija (320104) 4 g.51.00
Srednja škola ValpovoProdavač - novi strukovni kurikulum (060903) IG 3 g.23.88
Srednja škola ValpovoStrojobravar (013533) 3 g.22.77
Srednja škola ValpovoTokar (013133) 3 g.23.06
Strojarska tehnička škola OsijekAutolimar (014033) 3 g.22.17
Strojarska tehnička škola OsijekAutomehaničar (014233) 3 g.24.03
Strojarska tehnička škola OsijekBravar (014133) 3 g.21.43
Strojarska tehnička škola OsijekCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.23.57
Strojarska tehnička škola OsijekInstalater grijanja i klimatizacije (013633) 3 g.24.46
Strojarska tehnička škola OsijekPlinoinstalater (013733) 3 g.23.84
Strojarska tehnička škola OsijekRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.53.92
Strojarska tehnička škola OsijekTehničar za energetiku (010404) 4 g.39.16
Strojarska tehnička škola OsijekTehničar za vozila i vozna sredstva (010304) 4 g.41.65
Strojarska tehnička škola OsijekVodoinstalater (013833) 3 g.24.07
Škola primijenjene umjetnosti i dizajna OsijekLikovna umjetnost i dizajn do izbora zanimanja (300100) 4 g.122.95
Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića OsijekEkološki tehničar - novi strukovni kurikulum (330704) 4 g.50.55
Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića OsijekGrafički tehničar pripreme (210204) 4 g.47.64
Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića OsijekPrehrambeni tehničar (090404) 4 g.53.42
Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića OsijekPrirodoslovna gimnazija (320804) 4 g.59.07
Trgovačka i komercijalna škola Davor Milas OsijekKomercijalist (060304) 4 g.36.39
Trgovačka i komercijalna škola Davor Milas OsijekProdavač (061303) IG 3 g.21.73
Ugostiteljsko-turistička škola OsijekHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.63.23
Ugostiteljsko-turistička škola OsijekKonobar (071333) 3 g.24.99
Ugostiteljsko-turistička škola OsijekKuhar (071233) 3 g.29.93
Ugostiteljsko-turistička škola OsijekSlastičar (092533) 3 g.26.09
Ugostiteljsko-turistička škola OsijekTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.59.61
Osječko-baranjska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomska škola ŠibenikEkonomist (060604) 4 g.59.18
Ekonomska škola ŠibenikKomercijalist (060304) 4 g.55.56
Ekonomska škola ŠibenikUpravni referent (060404) 4 g.58.36
Gimnazija Antuna Vrančića ŠibenikJezična gimnazija (320304) 4 g.60.36
Gimnazija Antuna Vrančića ŠibenikKlasična gimnazija (320404) 4 g.51.15
Gimnazija Antuna Vrančića ŠibenikOpća gimnazija (320104) 4 g.59.90
Gimnazija Antuna Vrančića ŠibenikPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.67.55
Industrijsko-obrtnička škola ŠibenikAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.22.46
Industrijsko-obrtnička škola ŠibenikBrodomehaničar (021103) IG 3 g.22.95
Industrijsko-obrtnička škola ŠibenikElektroinstalater (042133) 3 g.22.59
Industrijsko-obrtnička škola ŠibenikElektromehaničar (042333) 3 g.23.71
Industrijsko-obrtnička škola ŠibenikInstalater grijanja i klimatizacije (013633) 3 g.22.33
Industrijsko-obrtnička škola ŠibenikTehnički crtač (012503) IG 3 g.24.41
Industrijsko-obrtnička škola ŠibenikVodoinstalater (013833) 3 g.22.67
Medicinska škola ŠibenikFarmaceutski tehničar (240404) 4 g.71.38
Medicinska škola ŠibenikFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.60.41
Medicinska škola ŠibenikMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.65.03
Prometno-tehnička škola ŠibenikPomorski nautičar (160904) 4 g.49.31
Prometno-tehnička škola ŠibenikTehničar cestovnog prometa - novi strukovni kurikulum (140304) 4 g.47.04
Prometno-tehnička škola ŠibenikVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.24.60
Srednja strukovna škola kralja Zvonimira KninAutomehaničar (014233) 3 g.22.14
Srednja strukovna škola kralja Zvonimira KninElektroinstalater (042133) 3 g.21.79
Srednja strukovna škola kralja Zvonimira KninElektromehaničar (042333) 3 g.23.37
Srednja strukovna škola kralja Zvonimira KninFrizer (250333) 3 g.23.98
Srednja strukovna škola kralja Zvonimira KninKonobar (071333) 3 g.23.88
Srednja strukovna škola kralja Zvonimira KninKuhar (071233) 3 g.27.40
Srednja strukovna škola kralja Zvonimira KninPekar (091203) IG 3 g.21.96
Srednja strukovna škola kralja Zvonimira KninRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.44.22
Srednja strukovna škola kralja Zvonimira KninTehničar za elektroniku - novi strukovni kurikulum (041404) 4 g.49.68
Srednja strukovna škola kralja Zvonimira KninTokar (013133) 3 g.20.98
Srednja strukovna škola ŠibenikAgroturistički tehničar (330404) 4 g.45.65
Srednja strukovna škola ŠibenikFrizer - JMO (250353) 3 g.25.87
Srednja strukovna škola ŠibenikKozmetičar (250204) 4 g.49.56
Srednja strukovna škola ŠibenikProdavač (061303) IG 3 g.22.68
Srednja strukovna škola ŠibenikStolar - JMO (121113) 3 g.22.61
Srednja škola Ivana Meštrovića DrnišBravar (014133) 3 g.25.16
Srednja škola Ivana Meštrovića DrnišEkonomist (060604) 4 g.41.60
Srednja škola Ivana Meštrovića DrnišElektrotehničar (040104) 4 g.37.59
Srednja škola Ivana Meštrovića DrnišOpća gimnazija (320104) 4 g.44.83
Srednja škola Ivana Meštrovića DrnišPoljoprivredni gospodarstvenik (081603) IG 3 g.26.25
Srednja škola Lovre Montija KninEkonomist (060604) 4 g.54.93
Srednja škola Lovre Montija KninJezična gimnazija (320304) 4 g.58.44
Srednja škola Lovre Montija KninOpća gimnazija (320104) 4 g.57.10
Srednja škola Lovre Montija KninPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.40.82
Srednja škola Lovre Montija KninProdavač (061303) IG 3 g.21.96
Šibenska privatna gimnazija s pravom javnosti ŠibenikOpća gimnazija (320104) 4 g.
Tehnička škola ŠibenikArhitektonski tehničar (131204) 4 g.60.89
Tehnička škola ŠibenikElektrotehničar (040104) 4 g.57.86
Tehnička škola ŠibenikRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.52.26
Tehnička škola ŠibenikTehničar za brodostrojarstvo (011704) 4 g.45.94
Turističko-ugostiteljska škola ŠibenikHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.66.42
Turističko-ugostiteljska škola ŠibenikKonobar (071333) 3 g.22.20
Turističko-ugostiteljska škola ŠibenikKuhar (071233) 3 g.24.99
Šibensko-kninska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Minimalni broj bodova potreban za upis
Drvodjelska tehnička škola VinkovciDrvodjeljski tehničar (120104) 4 g.37.57
Drvodjelska tehnička škola VinkovciStolar - JMO (121113) 3 g.22.37
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca VinkovciEkonomist (060604) 4 g.53.05
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca VinkovciPoslovni tajnik (060504) 4 g.52.81
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca VinkovciProdavač (061303) IG 3 g.22.53
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca VinkovciUpravni referent (060404) 4 g.67.42
Ekonomska škola Vukovar VukovarEkonomist (060604) 4 g.43.89
Ekonomska škola Vukovar VukovarEkonomist (nastava na srpskom jeziku) (060604-MS) 4 g.51.46
Ekonomska škola Vukovar VukovarKomercijalist (060304) 4 g.37.39
Ekonomska škola Vukovar VukovarKomercijalist (nastava na srpskom jeziku) (060304-MS) 4 g.40.62
Ekonomska škola Vukovar VukovarUpravni referent (060404) 4 g.41.14
Ekonomska škola Vukovar VukovarUpravni referent (nastava na srpskom jeziku) (060404-MS) 4 g.43.39
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića VinkovciJezična gimnazija (320304) 4 g.76.35
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića VinkovciOpća gimnazija (320104) 4 g.77.28
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića VinkovciPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.79.92
Gimnazija VukovarJezična gimnazija (320304) 4 g.61.85
Gimnazija VukovarJezična gimnazija (nastava na srpskom jeziku) (320304-MS) 4 g.64.12
Gimnazija VukovarOpća gimnazija (320104) 4 g.69.94
Gimnazija VukovarOpća gimnazija (nastava na srpskom jeziku) (320104-MS) 4 g.53.71
Gimnazija VukovarPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.44.83
Gimnazija VukovarPrirodoslovno-matematička gimnazija (nastava na srpskom jeziku) (320204-MS) 4 g.53.69
Gimnazija ŽupanjaOpća gimnazija (320104) 4 g.62.45
Gimnazija ŽupanjaPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.71.68
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaAutomehaničar (014233) 3 g.21.97
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaBravar (014133) 3 g.22.44
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.31.95
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaEkonomist (060604) 4 g.53.35
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaElektroinstalater (042133) 3 g.22.42
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaElektromehaničar (041203) IG 3 g.25.24
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaFrizer (250333) 3 g.22.19
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaKonobar (071333) 3 g.22.60
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaKuhar (071233) 3 g.26.77
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaOdjevni tehničar (220404) 4 g.41.51
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.41.21
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaProdavač (061303) IG 3 g.22.05
Obrtničko-industrijska škola, ŽupanjaVodoinstalater (013833) 3 g.23.28
Poljoprivredno šumarska škola VinkovciAgrotehničar - novi strukovni kurikulum (330604) 4 g.37.25
Poljoprivredno šumarska škola VinkovciCvjećar (081403) IG 3 g.23.67
Poljoprivredno šumarska škola VinkovciMehaničar poljoprivredne mehanizacije (011803) IG 3 g.22.08
Poljoprivredno šumarska škola VinkovciMesar (091403) IG 3 g.21.96
Poljoprivredno šumarska škola VinkovciPekar (091203) IG 3 g.21.95
Poljoprivredno šumarska škola VinkovciPoljoprivredni gospodarstvenik (081603) IG 3 g.21.46
Poljoprivredno šumarska škola VinkovciPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.39.62
Poljoprivredno šumarska škola VinkovciŠumarski tehničar (110104) 4 g.38.96
Srednja strukovna škola VinkovciAutoelektričar (042233) 3 g.22.52
Srednja strukovna škola VinkovciAutolakirer (260533) 3 g.21.64
Srednja strukovna škola VinkovciAutomehaničar (014233) 3 g.23.05
Srednja strukovna škola VinkovciBravar (014133) 3 g.22.60
Srednja strukovna škola VinkovciElektroinstalater (042133) 3 g.24.52
Srednja strukovna škola VinkovciElektroničar-mehaničar (042433) 3 g.25.41
Srednja strukovna škola VinkovciFrizer (250333) 3 g.23.77
Srednja strukovna škola VinkovciKonobar (071333) 3 g.25.10
Srednja strukovna škola VinkovciKrojač (222133) 3 g.23.72
Srednja strukovna škola VinkovciKuhar (071233) 3 g.28.62
Srednja strukovna škola VinkovciModni tehničar - novi strukovni kurikulum (331504) 4 g.39.14
Srednja strukovna škola VinkovciMonter suhe gradnje (133833) 3 g.22.93
Srednja strukovna škola VinkovciSlastičar (092533) 3 g.28.02
Srednja strukovna škola VinkovciTuristička gimnazija - eksperimentalni program (321007) 4 g.67.16
Srednja strukovna škola VinkovciTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.58.55
Srednja strukovna škola VinkovciVodoinstalater (013833) 3 g.21.97
Srednja strukovna škola VinkovciSlastičar (092533) 3 g.28.02
Srednja strukovna škola VinkovciTuristička gimnazija - eksperimentalni program (321007) 4 g.67.16
Srednja strukovna škola VinkovciTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.58.55
Srednja strukovna škola VinkovciVodoinstalater (013833) 3 g.21.97
Srednja škola IlokOpća gimnazija (320104) 4 g.61.04
Srednja škola IlokPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.47.46
Srednja škola IlokPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.39.77
Srednja škola IlokTehničar za računalstvo (040604) 4 g.43.79
Srednja škola IlokVoćar-vinogradar-vinar (081203) IG 3 g.25.60
Strukovna škola VukovarFrizer - JMO (250353) 3 g.22.35
Strukovna škola VukovarFrizer - JMO (nastava na srpskom jeziku) (250353-MS) 3 g.24.47
Strukovna škola VukovarHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.43.60
Strukovna škola VukovarHotelijersko-turistički tehničar (nastava na srpskom jeziku) (070104-MS) 4 g.49.23
Strukovna škola VukovarKonobar (071333) 3 g.25.81
Strukovna škola VukovarKonobar (nastava na srpskom jeziku) (071333-MS) 3 g.22.07
Strukovna škola VukovarKozmetičar - JMO (250153) 3 g.26.91
Strukovna škola VukovarKozmetičar - JMO (nastava na srpskom jeziku) (250153-MS) 3 g.36.94
Strukovna škola VukovarKuhar (071233) 3 g.27.54
Strukovna škola VukovarKuhar (nastava na srpskom jeziku) (071233-MS) 3 g.21.42
Strukovna škola VukovarMesar - JMO (092453) 3 g.23.13
Strukovna škola VukovarMesar - JMO (nastava na srpskom jeziku) (092453- MS) 3 g.24.82
Strukovna škola VukovarPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.45.84
Strukovna škola VukovarPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (nastava na srpskom jeziku) (080504-MS) 4 g.40.65
Strukovna škola VukovarProdavač (061303) IG 3 g.23.22
Strukovna škola VukovarTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.36.11
Strukovna škola VukovarTurističko-hotelijerski komercijalist (nastava na srpskom jeziku) (070204-MS) 4 g.42.26
Tehnička škola Nikole Tesle VukovarAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.43
Tehnička škola Nikole Tesle VukovarAutomehaničar - JMO (nastava na srpskom jeziku) (014253-MS) 3 g.22.35
Tehnička škola Nikole Tesle VukovarEkološki tehničar - novi strukovni kurikulum (330704) 4 g.36.97
Tehnička škola Nikole Tesle VukovarEkološki tehničar - novi strukovni kurikulum (nastava na srpskom jeziku) (330704-MS) 4 g.37.33
Tehnička škola Nikole Tesle VukovarElektrotehničar (040104) 4 g.35.00
Tehnička škola Nikole Tesle VukovarElektrotehničar (nastava na srpskom jeziku) (040104-MS) 4 g.47.12
Tehnička škola Nikole Tesle VukovarTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.51.23
Tehnička škola Nikole Tesle VukovarTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (nastava na srpskom jeziku) (041604-MS) 4 g.52.00
Tehnička škola Nikole Tesle VukovarTehničar za vozila i vozna sredstva - novi strukovni kurikulum (011204) 4 g.38.92
Tehnička škola Nikole Tesle VukovarTehničar za vozila i vozna sredstva - novi strukovni kurikulum (nastava na srpskom jeziku) (011204-MS) 4 g.41.20
Tehnička škola Nikole Tesle VukovarVodoinstalater - JMO (013853) 3 g.23.34
Tehnička škola Ruđera Boškovića VinkovciArhitektonski tehničar (131204) 4 g.42.92
Tehnička škola Ruđera Boškovića VinkovciElektrotehničar (040104) 4 g.55.65
Tehnička škola Ruđera Boškovića VinkovciGrađevinski tehničar (131104) 4 g.53.74
Tehnička škola Ruđera Boškovića VinkovciRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.54.74
Tehnička škola Ruđera Boškovića VinkovciTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.56.75
Tehnička škola Ruđera Boškovića VinkovciTehnička gimnazija - eksperimentalni program70.78
Tehnička škola ŽupanjaElektrotehničar (040104) 4 g.42.82
Tehnička škola ŽupanjaRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.47.01
Zdravstvena i veterinarska škola dr. Andrije Štampara VinkovciFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.64.76
Zdravstvena i veterinarska škola dr. Andrije Štampara VinkovciMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.66.29
Zdravstvena i veterinarska škola dr. Andrije Štampara VinkovciVeterinarski tehničar (100104) 4 g.42.20
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomska škola ImotskiEkonomist (060604) 4 g.34.51
Ekonomska škola ImotskiPoslovni tajnik (060504) 4 g.36.16
Ekonomska škola ImotskiUpravni referent (060404) 4 g.45.70
Ekonomsko-birotehnička škola SplitEkonomist (060604) 4 g.43.92
Ekonomsko-birotehnička škola SplitEkonomska gimnazija - eksperimentalni program (321006) 4 g.62.72
Ekonomsko-birotehnička škola SplitPoslovni tajnik (060504) 4 g.43.06
Ekonomsko-birotehnička škola SplitUpravni referent (060404) 4 g.51.07
Elektrotehnička škola - SplitElektrotehničar (040104) 4 g.54.68
Elektrotehnička škola - SplitTehničar za elektroniku (040704) 4 g.61.43
Elektrotehnička škola - SplitTehničar za računalstvo (040604) 4 g.68.39
Franjevačka klasična gimnazija u Sinju s pravom javnosti SinjJezična gimnazija (320304) 4 g.59.71
Franjevačka klasična gimnazija u Sinju s pravom javnosti SinjKlasična gimnazija (320404) 4 g.52.61
Gimnazija Dinka Šimunovića u SinjuOpća gimnazija (320104) 4 g.70.29
Gimnazija dr. Mate Ujevića ImotskiJezična gimnazija (320304) 4 g.40.98
Gimnazija dr. Mate Ujevića ImotskiOpća gimnazija (320104) 4 g.59.76
Gimnazija dr. Mate Ujevića ImotskiPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.72.53
Gimnazija Futura aetas nostra est SplitOpća gimnazija (320104) 4 g.52.50
Gimnazijski kolegij Kraljica Jelena s pravom javnosti SplitEksperimentalni program - gimnazijski program (321009) 4 g.53.91
Graditeljsko-geodetska tehnička škola SplitArhitektonski tehničar (131204) 4 g.58.74
Graditeljsko-geodetska tehnička škola SplitGeodetski tehničar (130704) 4 g.61.52
Graditeljsko-geodetska tehnička škola SplitGrađevinski tehničar (131104) 4 g.50.11
Graditeljsko-geodetska tehnička škola SplitGrađevinski tehničar (131104) 4 g.50.11
I. gimnazija SplitJezična gimnazija (320304) 4 g.72.03
I. gimnazija SplitKlasična gimnazija (320404) 4 g.57.24
II. gimnazija SplitJezična gimnazija (320304) 4 g.67.07
III. gimnazija SplitPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.77.16
Industrijska škola SplitBrodomehaničar (021103) IG 3 g.22.04
Industrijska škola SplitCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.22.80
Industrijska škola SplitElektromehaničar (041203) IG 3 g.22.65
Industrijska škola SplitInstalater-monter (011503) IG 3 g.22.12
IV. gimnazija Marko Marulić SplitOpća gimnazija (320104) 4 g.74.17
Klesarska škola PučišćaKlesar - JMO (133753) 3 g.22.68
Klesarska škola PučišćaKlesarski tehničar - novi strukovni kurikulum (130804) 4 g.41.81
Komercijalno-trgovačka škola SplitKomercijalist (060304) 4 g.41.86
Komercijalno-trgovačka škola SplitProdavač (061303) IG 3 g.21.82
Nadbiskupijska klasična gimnazija Don Frane Bulić - s pravom javnosti SplitKlasična gimnazija (320404) 4 g.57.80
Obrtna tehnička škola SplitAutoelektričar - JMO (042253) 3 g.24.09
Obrtna tehnička škola SplitAutolimar - JMO (014053) 3 g.23.42
Obrtna tehnička škola SplitAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.13
Obrtna tehnička škola SplitDrvodjeljski tehničar dizajner (120404) 4 g.36.89
Obrtna tehnička škola SplitElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.22.78
Obrtna tehnička škola SplitElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.23.20
Obrtna tehnička škola SplitInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.22.38
Obrtna tehnička škola SplitStolar - JMO (121113) 3 g.25.44
Obrtna tehnička škola SplitTehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom (041104) 4 g.43.96
Obrtna tehnička škola SplitTehničar za vozila i vozna sredstva - novi strukovni kurikulum (011204) 4 g.35.56
Obrtna tehnička škola SplitVodoinstalater - JMO (013853) 3 g.22.93
Obrtnička škola SplitFotograf - JMO (260153) 3 g.23.76
Obrtnička škola SplitFrizer - JMO (250353) 3 g.24.75
Obrtnička škola SplitGalanterist - JMO (231353) 3 g.23.89
Obrtnička škola SplitKozmetičar - novi strukovni kurikulum (260104) 4 g.53.97
Obrtnička škola SplitModni tehničar - novi strukovni kurikulum (331504) 4 g.36.28
Obrtnička škola SplitPediker - JMO (250253) 3 g.22.66
Obrtnička škola SplitTehničar za očnu optiku (270104) 4 g.42.61
Obrtničko-industrijska škola u ImotskomAutoelektričar - JMO (042253) 3 g.21.85
Obrtničko-industrijska škola u ImotskomAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.12
Obrtničko-industrijska škola u ImotskomElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.21.97
Obrtničko-industrijska škola u ImotskomElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.22.07
Obrtničko-industrijska škola u ImotskomFrizer - JMO (250353) 3 g.22.72
Obrtničko-industrijska škola u ImotskomKonobar - JMO (071353) 3 g.21.95
Obrtničko-industrijska škola u ImotskomKuhar - JMO (071253) 3 g.25.35
Obrtničko-industrijska škola u ImotskomProdavač - JMO (061153) 3 g.24.62
Obrtničko-industrijska škola u ImotskomVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.22.77
Pomorska škola SplitPomorski nautičar (160904) 4 g.54.88
Pomorska škola SplitRibarsko-nautički tehničar (330104) 4 g.40.61
Pomorska škola SplitTehničar za brodostrojarstvo (011704) 4 g.44.90
Pomorska škola SplitTehničar za logistiku i špediciju (160504) 4 g.46.91
Prirodoslovna tehnička škola - SplitEkološki tehničar (330204) 4 g.52.01
Prirodoslovna tehnička škola - SplitKemijski tehničar (200104) 4 g.56.82
Prirodoslovna tehnička škola - SplitPrehrambeni tehničar (090404) 4 g.48.16
Prirodoslovna tehnička škola - SplitPrirodoslovna gimnazija (320804) 4 g.73.91
Privatna jezična gimnazija Pitagora, srednja škola s pravom javnosti SplitEkonomist (060604) 4 g.
Privatna jezična gimnazija Pitagora, srednja škola s pravom javnosti SplitJezična gimnazija (320304) 4 g.47.77
Privatna jezično-informatička gimnazija Leonardo da Vinci SplitJezična gimnazija (320304) 4 g.41.10
Privatna jezično-informatička gimnazija Leonardo da Vinci SplitJezična gimnazija (odjel za sportaše) (320304-S) 4 g.
Privatna srednja škola Marko Antun de Dominis, s pravom javnosti SplitEkonomist (060604) 4 g.49.86
Privatna srednja škola Marko Antun de Dominis, s pravom javnosti SplitHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.37.60
Privatna srednja škola Marko Antun de Dominis, s pravom javnosti SplitOpća gimnazija (320104) 4 g.54.38
Privatna srednja škola Wallner SplitHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.44.24
Privatna srednja škola Wallner SplitKonobar - JMO (071353) 3 g.23.20
Privatna srednja škola Wallner SplitKuhar - JMO (071253) 3 g.22.78
Privatna srednja škola Wallner SplitSlastičar - JMO (071453) 3 g.
Privatna srednja škola Wallner SplitTuristička gimnazija - eksperimentalni program (321007) 4 g.
Privatna srednja škola Wallner SplitTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.43.67
Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića SinjEkonomist (060604) 4 g.63.72
Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića SinjFrizer - JMO (250353) 3 g.25.11
Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića SinjKomercijalist (060304) 4 g.48.89
Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića SinjKonobar (071333) 3 g.23.00
Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića SinjKozmetičar - JMO (250153) 3 g.23.46
Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića SinjKuhar (071233) 3 g.25.06
Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića SinjProdavač (061303) IG 3 g.23.06
Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića SinjTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.57.69
Srednja strukovna škola Blaž Jurjev Trogiranin TrogirAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.23.43
Srednja strukovna škola Blaž Jurjev Trogiranin TrogirElektrotehničar (040104) 4 g.46.92
Srednja strukovna škola Blaž Jurjev Trogiranin TrogirHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.55.03
Srednja strukovna škola Blaž Jurjev Trogiranin TrogirInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.
Srednja strukovna škola Blaž Jurjev Trogiranin TrogirKonobar (071333) 3 g.22.09
Srednja strukovna škola Blaž Jurjev Trogiranin TrogirKuhar (071233) 3 g.25.08
Srednja strukovna škola Blaž Jurjev Trogiranin TrogirRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.36.26
Srednja strukovna škola MakarskaAutomehaničar (014233) 3 g.21.51
Srednja strukovna škola MakarskaElektrotehničar (040104) 4 g.47.77
Srednja strukovna škola MakarskaFrizer (250333) 3 g.23.43
Srednja strukovna škola MakarskaInstalater grijanja i klimatizacije (013633) 3 g.23.16
Srednja strukovna škola MakarskaKonobar (071333) 3 g.24.10
Srednja strukovna škola MakarskaKuhar (071233) 3 g.23.74
Srednja strukovna škola MakarskaProdavač (061303) IG 3 g.23.50
Srednja strukovna škola MakarskaTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.54.47
Srednja strukovna škola MakarskaProdavač (061303) IG 3 g.23.50
Srednja strukovna škola MakarskaTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.54.47
Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić - NehajAgroturistički tehničar (330404) 4 g.36.08
Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić - NehajJezična gimnazija (320304) 4 g.51.46
Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić - NehajMesar (091403) IG 3 g.22.31
Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić - NehajOpća gimnazija (320104) 4 g.62.09
Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić - NehajPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.35.23
Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić - NehajPrehrambeni tehničar (090404) 4 g.34.84
Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić - NehajTehničar nutricionist (090304) 4 g.35.08
Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić - NehajVeterinarski tehničar (100104) 4 g.41.97
Srednja škola Antun Matijašević - Karamaneo VisKuhar - JMO (071253) 3 g.24.29
Srednja škola Antun Matijašević - Karamaneo VisTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.46.78
Srednja škola BolOpća gimnazija (320104) 4 g.60.23
Srednja škola BolTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.40.06
Srednja škola Brač SupetarAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.96
Srednja škola Brač SupetarFrizer - JMO (250353) 3 g.26.69
Srednja škola Brač SupetarKuhar - JMO (071253) 3 g.
Srednja škola Brač SupetarKuhar (071233) 3 g.
Srednja škola Brač SupetarOpća gimnazija (320104) 4 g.50.52
Srednja škola Brač SupetarProdavač (061303) IG 3 g.38.39
Srednja škola Dental centar Marušić SplitDentalni tehničar/Dentalna tehničarka (241104) 4 g.37.28
Srednja škola Dental centar Marušić SplitFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića MakarskaEkonomist (060604) 4 g.68.57
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića MakarskaHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.63.38
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića MakarskaJezična gimnazija (320304) 4 g.62.22
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića MakarskaOpća gimnazija (320104) 4 g.
Srednja škola HvarAgroturistički tehničar (330404) 4 g. (Jelsa)45.09
Srednja škola HvarHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g. (Jelsa)37.99
Srednja škola HvarKuhar (071233) 3 g.
Srednja škola HvarKuhar (071233) 3 g. (Jelsa)50.73
Srednja škola HvarOpća gimnazija (320104) 4 g.59.00
Srednja škola HvarOpća gimnazija (320104) 4 g. (Jelsa)42.70
Srednja škola HvarTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.45.98
Srednja škola Ivana Lucića - TrogirEkonomist (060604) 4 g.56.67
Srednja škola Ivana Lucića - TrogirOpća gimnazija (320104) 4 g.52.54
Srednja škola Jure Kaštelan OmišHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.23.00
Srednja škola Jure Kaštelan OmišInstalater kućnih instalacija - JMO (014853) 3 g.46.55
Srednja škola Jure Kaštelan OmišJezična gimnazija (320304) 4 g.25.39
Srednja škola Jure Kaštelan OmišKozmetičar - JMO (250153) 3 g.24.10
Srednja škola Jure Kaštelan OmišKuhar (071233) 3 g.65.72
Srednja škola Jure Kaštelan OmišOpća gimnazija (320104) 4 g.37.58
Srednja škola Jure Kaštelan OmišTehničar za elektroniku (040704) 4 g.
Srednja škola Tina Ujevića VrgoracAutomehaničar (014233) 3 g.23.13
Srednja škola Tina Ujevića VrgoracEkonomist (060604) 4 g.53.13
Srednja škola Tina Ujevića VrgoracKonobar (071333) 3 g.22.50
Srednja škola Tina Ujevića VrgoracKuhar (071233) 3 g.21.66
Srednja škola Tina Ujevića VrgoracOpća gimnazija (320104) 4 g.70.61
Srednja tehnička prometna škola SplitTehničar cestovnog prometa (140204) 4 g.36.32
Srednja tehnička prometna škola SplitTehničar PTprometa (170104) 4 g.38.60
Srednja tehnička prometna škola SplitVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.21.83
Srednja tehnička prometna škola SplitZrakoplovni prometnik (180104) 4 g.45.89
Škola likovnih umjetnosti SplitLikovna umjetnost i dizajn do izbora zanimanja (program B) (300100-B) 4 g.125.77
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju SplitGimnazija održivog razvoja-eksperimentalni program (321011) 4 g.58.32
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju SplitGrafičar dorade (212333) 3 g.22.54
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju SplitGrafičar pripreme (212133) 3 g.22.28
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju SplitGrafički tehničar (210104) 4 g.37.23
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju SplitGrafički tehničar pripreme (210204) 4 g.39.03
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju SplitGrafički urednik-dizajner (210604) 4 g.51.30
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju SplitLikovna umjetnost i dizajn do izbora zanimanja (300100) 4 g.127.72
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju SplitMedijski tehničar (211004) 4 g.56.95
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju SplitMonter suhe gradnje (133833) 3 g.
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju SplitRukovatelj samohodnim građevinskim strojevima24.30
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju SplitWEB dizajner (210704) 4 g.54.99
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju SinjAutoelektričar - JMO (042253) 3 g.22.38
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju SinjAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.55
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju SinjElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.23.44
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju SinjElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.22.53
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju SinjElektrotehničar (040104) 4 g.59.42
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju SinjInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.23.15
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju SinjRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.43.84
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju SinjStolar - JMO (121113) 3 g.22.38
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju SinjTehničar cestovnog prometa (140204) 4 g.46.42
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju SinjVodoinstalater - JMO (013853) 3 g.22.20
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju SinjVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.23.10
Tehnička škola u Imotskom ImotskiEkološki tehničar (330204) 4 g.35.45
Tehnička škola u Imotskom ImotskiElektrotehničar (040104) 4 g.54.27
Tehnička škola u Imotskom ImotskiRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.46.49
Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku SplitRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.39.77
Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku SplitTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.60.51
Turističko-ugostiteljska škola, SplitHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.66.45
Turističko-ugostiteljska škola, SplitKonobar (071333) 3 g.21.84
Turističko-ugostiteljska škola, SplitKuhar (071233) 3 g.26.42
Turističko-ugostiteljska škola, SplitSlastičar (092533) 3 g.22.37
Turističko-ugostiteljska škola, SplitTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.62.55
V. gimnazija Vladimir Nazor SplitOpća gimnazija (320104) 4 g.75.92
V. gimnazija Vladimir Nazor SplitOpća gimnazija (odjel za sportaše) (320104-S) 4 g.119.45
Zdravstvena škola SplitDentalni tehničar/Dentalna tehničarka (241104) 4 g.59.68
Zdravstvena škola SplitFarmaceutski tehničar (240404) 4 g.74.32
Zdravstvena škola SplitFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.66.61
Zdravstvena škola SplitMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.65.64
Zdravstvena škola SplitSanitarni tehničar (240604) 4 g.57.86
Zdravstvena škola SplitZdravstveno-laboratorijski tehničar (240304) 4 g.63.32
Splitsko-dalmatinska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomska škola PulaEkonomist (060604) 4 g.59.48
Ekonomska škola PulaPoslovni tajnik (060504) 4 g.55.73
Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, PazinElektromehaničar (041203) IG 3 g.23.24
Gimnazija i strukovna škola JurjaKomercijalist (060304) 4 g.46.04
Gimnazija i strukovna škola JurjaOpća gimnazija (320104) 4 g.63.21
Gimnazija i strukovna škola JurjaTehničar za elektroniku (040704) 4 g.64.63
Gimnazija i strukovna škola JurjaUpravni referent (060404) 4 g.56.07
Gimnazija PulaJezična gimnazija (320304) 4 g.65.34
Gimnazija PulaOpća gimnazija (320104) 4 g.69.22
Gimnazija PulaPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.78.68
Gospodarska škola Istituto professionale BujeAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.35
Gospodarska škola Istituto professionale BujeElektrotehničar (040104) 4 g.41.33
Gospodarska škola Istituto professionale BujeFrizer - JMO (250353) 3 g.22.71
Gospodarska škola Istituto professionale BujeInstalater kućnih instalacija - JMO (014853) 3 g.23.61
Gospodarska škola Istituto professionale BujeKonobar (071333) 3 g.23.71
Gospodarska škola Istituto professionale BujeKozmetičar - JMO (250153) 3 g.25.13
Gospodarska škola Istituto professionale BujeKuhar (071233) 3 g.22.63
Gospodarska škola Istituto professionale BujeProdavač (061303) IG 3 g.23.73
Industrijsko-obrtnička škola PulaAutolimar (014033) 3 g.26.70
Industrijsko-obrtnička škola PulaAutomehaničar (014233) 3 g.25.20
Industrijsko-obrtnička škola PulaCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.27.98
Industrijsko-obrtnička škola PulaElektroinstalater (042133) 3 g.23.44
Industrijsko-obrtnička škola PulaElektromehaničar (041203) IG 3 g.22.88
Industrijsko-obrtnička škola PulaElektroničar-mehaničar (042433) 3 g.24.42
Industrijsko-obrtnička škola PulaInstalater-monter (011503) IG 3 g.24.27
Industrijsko-obrtnička škola PulaKeramičar-oblagač (133633) 3 g.22.00
Industrijsko-obrtnička škola PulaLičilac-soboslikar (260333) 3 g.21.57
Medicinska škola PulaFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.59.60
Medicinska škola PulaMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.58.13
Pazinski kolegij - klasična gimnazija Pazin s pravom javnosti PazinJezična gimnazija (320304) 4 g.71.42
Pazinski kolegij - klasična gimnazijaKlasična gimnazija (320404) 4 g.64.58
Privatna gimnazija Juraj Dobrila, sOpća gimnazija (320104) 4 g.47.78
Srednja škola "Vladimir Gortan" - Scuola media superiore "Vladimir Gortan" BujeHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.46.50
Srednja škola "Vladimir Gortan" - Scuola media superiore "Vladimir Gortan" BujeOpća gimnazija (320104) 4 g.41.76
Srednja škola BuzetAutomehaničar (014233) 3 g.22.36
Srednja škola BuzetElektromehaničar (041203) IG 3 g.22.83
Srednja škola BuzetOpća gimnazija (320104) 4 g.36.28
Srednja škola BuzetTehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom (041104) 4 g.
Srednja škola Mate Balote PorečAgrotehničar - novi strukovni kurikulum (330604) 4 g.40.80
Srednja škola Mate Balote PorečEkonomist (060604) 4 g.39.93
Srednja škola Mate Balote PorečJezična gimnazija (320304) 4 g.61.20
Srednja škola Mate Balote PorečOpća gimnazija (320104) 4 g.57.73
Srednja škola Mate Blažine LabinEkonomist (060604) 4 g.42.89
Srednja škola Mate Blažine LabinElektromehaničar (041203) IG 3 g.24.10
Srednja škola Mate Blažine LabinElektrotehničar (040104) 4 g.42.67
Srednja škola Mate Blažine LabinInstalater-monter (011503) IG 3 g.23.79
Srednja škola Mate Blažine LabinKonobar (071333) 3 g.21.96
Srednja škola Mate Blažine LabinKuhar (071233) 3 g.25.09
Srednja škola Mate Blažine LabinOpća gimnazija (320104) 4 g.60.45
Srednja škola Mate Blažine LabinPomoćni kuhar (075202) 2 g.10.42
Srednja škola Mate Blažine LabinProdavač (061303) IG 3 g.23.57
Srednja škola Zvane Črnje RovinjEkonomist - novi strukovni kurikulum (060704) 4 g.36.04
Srednja škola Zvane Črnje RovinjOpća gimnazija (320104) 4 g.34.47
Srednja škola Zvane Črnje RovinjPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.66.89
Srednja škola Zvane Črnje RovinjTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.51.66
Strukovna škola Eugena Kumičića RovinjAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.24.33
Strukovna škola Eugena Kumičića RovinjElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.22.62
Strukovna škola Eugena Kumičića RovinjKonobar (071333) 3 g.23.56
Strukovna škola Eugena Kumičića RovinjKuhar (071233) 3 g.23.92
Strukovna škola Eugena Kumičića RovinjSlastičar (092533) 3 g.27.05
Strukovna škola Eugena Kumičića RovinjTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.39.65
Strukovna škola Eugena Kumičića RovinjVodoinstalater - JMO (013853) 3 g.22.32
Strukovna škola PulaFrizer - JMO (250353) 3 g.24.86
Strukovna škola PulaKozmetičar (250204) 4 g.42.30
Strukovna škola PulaStolar - JMO (121113) 3 g.22.25
Strukovna škola PulaTehničar nutricionist (090304) 4 g.37.98
Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna - PulaLikovna umjetnost i dizajn do izbora zanimanja(300100) 4 g.117.58
Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna - PulaHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.50.91
Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna - PulaKomercijalist (060304) 4 g.42.25
Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna - PulaKonobar (071333) 3 g.22.81
Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna - PulaKuhar (071233) 3 g.24.93
Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna - PulaProdavač (061303) IG 3 g.22.91
Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna - PulaSlastičar (092533) 3 g.24.86
Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna - PulaTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.42.31
Talijanska srednja škola - ScuolaAutomehaničar - JMO (nastava na talijanskom jeziku) (014253-MT) 3 g.27.07
Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana "Leonardo da Vinci" BujeKomercijalist (nastava na talijanskom jeziku) (060304-MT) 4 g.37.61
Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana "Leonardo da Vinci" BujeKonobar - JMO (nastava na talijanskom jeziku) (071353-MT) 3 g.35.56
Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana "Leonardo da Vinci" BujeOpća gimnazija (nastava na talijanskom jeziku) (320104-MT) 4 g.56.76
Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana "Leonardo da Vinci" BujeTehničar za elektroniku (nastava na talijanskom jeziku) (040704-MT) 4 g.51.72
Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana "Leonardo da Vinci" BujeTehničar za računalstvo (nastava na talijanskom jeziku) (040604-MT) 4 g.39.63
Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana RovinjFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (nastava na talijanskom jeziku) (240704-MT) 4 g.37.07
Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana RovinjHotelijersko-turistički tehničar (nastava na talijanskom jeziku) (070104-MT) 4 g.43.71
Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana RovinjOpća gimnazija (nastava na talijanskom jeziku) (320104- MT) 4 g.40.32
Talijanska srednja škola Dante Alighieri, PulaCNC operater / CNC operaterka (nastava na talijanskom jeziku) (012703-MT) IG 3 g.24.98
Talijanska srednja škola Dante Alighieri, PulaJezična gimnazija (nastava na talijanskom jeziku) (320304-MT) 4 g.41.12
Talijanska srednja škola Dante Alighieri, PulaOpća gimnazija (nastava na talijanskom jeziku) (320104-MT) 4 g.50.68
Talijanska srednja škola Dante Alighieri, PulaProdavač (nastava na talijanskom jeziku) (061303-MT) IG 3 g.
Talijanska srednja škola Dante Alighieri, PulaTehničar za elektroniku (nastava na talijanskom jeziku) (040704-MT) 4 g.40.63
Tehnička škola PulaArhitektonski tehničar (131204) 4 g.67.72
Tehnička škola PulaElektrotehničar (040104) 4 g.57.13
Tehnička škola PulaGeodetski tehničar (130704) 4 g.56.68
Tehnička škola PulaRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.53.09
Tehnička škola PulaTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.56.71
Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića PorečHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.50.22
Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića PorečKuhar (071233) 3 g.21.88
Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića PorečSlastičar (092533) 3 g.23.43
Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića PorečTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.43.69
Istarska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti DubrovnikKlasična gimnazija (320404) 4 g.78.93
Dubrovačka privatna gimnazija DubrovnikOpća gimnazija (320104) 4 g.49.54
Ekonomska i trgovačka škola DubrovnikEkonomist (060604) 4 g.57.41
Ekonomska i trgovačka škola DubrovnikEkonomska gimnazija - eksperimentalni program63.35
Ekonomska i trgovačka škola DubrovnikKomercijalist (060304) 4 g.50.54
Ekonomska i trgovačka škola DubrovnikPoslovni tajnik (060504) 4 g.48.93
Ekonomska i trgovačka škola DubrovnikProdavač (061303) IG 3 g.22.96
Gimnazija DubrovnikJezična gimnazija (320304) 4 g.69.37
Gimnazija DubrovnikOpća gimnazija (320104) 4 g.68.26
Gimnazija DubrovnikPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.72.12
Gimnazija MetkovićJezična gimnazija (320304) 4 g.70.19
Gimnazija MetkovićOpća gimnazija (320104) 4 g.76.37
Gimnazija MetkovićPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.78.31
Medicinska škola DubrovnikMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.60.40
Medicinska škola DubrovnikSanitarni tehničar (240604) 4 g.51.95
Obrtnička i tehnička škola DubrovnikArhitektonski tehničar (131204) 4 g.56.27
Obrtnička i tehnička škola DubrovnikAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.24.82
Obrtnička i tehnička škola DubrovnikElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.23.67
Obrtnička i tehnička škola DubrovnikFrizer - JMO (250353) 3 g.23.61
Obrtnička i tehnička škola DubrovnikVodoinstalater - JMO (013853) 3 g.24.32
Pomorsko-tehnička škola DubrovnikElektrotehničar (040104) 4 g.56.39
Pomorsko-tehnička škola DubrovnikPomorski nautičar (160904) 4 g.41.26
Pomorsko-tehnička škola DubrovnikRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.43.28
Pomorsko-tehnička škola DubrovnikTehničar za brodostrojarstvo (011704) 4 g.43.87
Srednja poljoprivredna i tehnička škola OpuzenAgroturistički tehničar (330404) 4 g.37.24
Srednja poljoprivredna i tehnička škola OpuzenKomercijalist (060304) 4 g.36.59
Srednja škola BlatoElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.23.43
Srednja škola BlatoOpća gimnazija (320104) 4 g.49.69
Srednja škola BlatoProdavač - JMO (061153) 3 g.25.27
Srednja škola BlatoRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.45.34
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića PločeElektroničar-mehaničar (042433) 3 g.23.15
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića PločeHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.53.11
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića PločeKonobar (071333) 3 g.22.57
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića PločeKuhar (071233) 3 g.24.07
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića PločeOpća gimnazija (320104) 4 g.40.81
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića PločeTehničar za računalstvo (040604) 4 g.38.64
Srednja škola MetkovićAutomehaničar (014233) 3 g.22.26
Srednja škola MetkovićEkonomist (060604) 4 g.47.98
Srednja škola MetkovićElektromehaničar (041203) IG 3 g.22.53
Srednja škola MetkovićKonobar (071333) 3 g.24.02
Srednja škola MetkovićKuhar (071233) 3 g.24.47
Srednja škola MetkovićProdavač (061303) IG 3 g.23.02
Srednja škola MetkovićRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.38.83
Srednja škola MetkovićUpravni referent (060404) 4 g.46.81
Srednja škola MetkovićVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.22.41
Srednja škola Petra Šegedina KorčulaBrodski mehaničar - JMO (021153) 3 g.23.32
Srednja škola Petra Šegedina KorčulaElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.23.27
Srednja škola Petra Šegedina KorčulaElektrotehničar (040104) 4 g.43.86
Srednja škola Petra Šegedina KorčulaHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.55.82
Srednja škola Petra Šegedina KorčulaKonobar (071333) 3 g.23.92
Srednja škola Petra Šegedina KorčulaKuhar (071233) 3 g.27.40
Srednja škola Petra Šegedina KorčulaOpća gimnazija (320104) 4 g.73.95
Srednja škola Petra Šegedina KorčulaSlastičar (092533) 3 g.22.41
Srednja škola Vela LukaBrodski mehaničar - JMO (021153) 3 g.22.56
Srednja škola Vela LukaEkonomist (060604) 4 g.46.55
Srednja škola Vela LukaKuhar - JMO (071253) 3 g.23.27
Srednja škola Vela LukaOpća gimnazija (320104) 4 g.40.12
Turistička i ugostiteljska škola DubrovnikHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.64.04
Turistička i ugostiteljska škola DubrovnikKonobar (071333) 3 g.24.14
Turistička i ugostiteljska škola DubrovnikKuhar (071233) 3 g.24.51
Turistička i ugostiteljska škola DubrovnikSlastičar (092533) 3 g.24.31
Turistička i ugostiteljska škola DubrovnikTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.56.17
Umjetnička škola Luke Sorkočevića DubrovnikSlikarski dizajner (300904) 4 g.134.85
Dubrovačko-neretvanska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Ekonomska i trgovačka škola ČakovecEkonomist (060604) 4 g.53.87
Ekonomska i trgovačka škola ČakovecEkonomska gimnazija - eksperimentalni program (321006) 4 g.64.92
Ekonomska i trgovačka škola ČakovecHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.61.69
Ekonomska i trgovačka škola ČakovecKomercijalist (060304) 4 g.53.71
Ekonomska i trgovačka škola ČakovecProdavač (061303) IG 3 g.24.95
Ekonomska i trgovačka škola ČakovecUpravni referent (060404) 4 g.62.86
Gimnazija Josipa Slavenskog ČakovecJezična gimnazija (320304) 4 g.63.83
Gimnazija Josipa Slavenskog ČakovecOpća gimnazija (320104) 4 g.70.21
Gimnazija Josipa Slavenskog ČakovecPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.74.36
Gospodarska škola ČakovecCvjećar (081403) IG 3 g.24.36
Gospodarska škola ČakovecFrizer - JMO (250353) 3 g.25.86
Gospodarska škola ČakovecKozmetičar - JMO (250153) 3 g.34.14
Gospodarska škola ČakovecKrojač (222133) 3 g.23.09
Gospodarska škola ČakovecPoljoprivredni tehničar-opći (080404) 4 g.35.51
Gospodarska škola ČakovecPostolar (Obućar) (231133) 3 g.25.49
Gospodarska škola ČakovecTehničar cestovnog prometa - novi strukovni kurikulum (140304) 4 g.46.56
Gospodarska škola ČakovecVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.24.13
Graditeljska škola ČakovecArhitektonski tehničar (131204) 4 g.47.23
Graditeljska škola ČakovecAutolakirer (260533) 3 g.24.36
Graditeljska škola ČakovecGeodetski tehničar (130704) 4 g.50.11
Graditeljska škola ČakovecGrađevinski tehničar (131104) 4 g.38.10
Graditeljska škola ČakovecInstalater grijanja i klimatizacije (013633) 3 g.22.33
Graditeljska škola ČakovecKeramičar-oblagač (133633) 3 g.22.22
Graditeljska škola ČakovecLičilac-soboslikar (260333) 3 g.25.06
Graditeljska škola ČakovecLikovna umjetnost i dizajn do izbora zanimanja (300100) 4 g.150.66
Graditeljska škola ČakovecMedijski tehničar - novi strukovni kurikulum (211104) 4 g.64.88
Graditeljska škola ČakovecMonter suhe gradnje (133833) 3 g.23.37
Graditeljska škola ČakovecRukovatelj samohodnim građevinskim strojevima (132103) IG 3 g.22.96
Graditeljska škola ČakovecStolar (121133) 3 g.23.46
Graditeljska škola ČakovecTesar (133233) 3 g.23.74
Graditeljska škola ČakovecVodoinstalater (013833) 3 g.22.40
Graditeljska škola ČakovecWeb dizajner - novi strukovni kurikulum (211204) 4 g.57.51
Srednja škola ČakovecFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.63.74
Srednja škola ČakovecMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.67.94
Srednja škola ČakovecOpća gimnazija (320104) 4 g.72.32
Srednja škola PrelogEkonomist (060604) 4 g.42.22
Srednja škola PrelogKuhar (071233) 3 g.22.13
Srednja škola PrelogOpća gimnazija (320104) 4 g.47.17
Srednja škola PrelogSlastičar (092533) 3 g.22.56
Srednja škola PrelogTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.39.29
Tehnička škola ČakovecAutoelektričar - JMO (042253) 3 g.25.03
Tehnička škola ČakovecAutolimar - JMO (014053) 3 g.23.59
Tehnička škola ČakovecAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.24.56
Tehnička škola ČakovecBravar - JMO (014153) 3 g.25.72
Tehnička škola ČakovecCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.31.49
Tehnička škola ČakovecElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.23.69
Tehnička škola ČakovecElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.26.75
Tehnička škola ČakovecElektrotehničar (040104) 4 g.57.14
Tehnička škola ČakovecStrojarski računalni tehničar - novi strukovni kurikulum (015304) 4 g.64.21
Tehnička škola ČakovecStrojobravar - JMO (013553) 3 g.27.43
Tehnička škola ČakovecTehničar za mehatroniku - novi strukovni kurikulum (041504) 4 g.57.00
Tehnička škola ČakovecTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.68.02
Tehnička škola ČakovecTehnička gimnazija - eksperimentalni program (321005) 4 g.72.16
Tehnička škola ČakovecTokar - JMO (013153) 3 g.25.83
Međimurska - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx
ŠKOLAProgram (zanimanje)Br. bodova
Druga ekonomska škola ZagrebEkonomist (060604) 4 g.57.00
Drvodjeljska škola ZagrebDrvodjeljski tehničar - restaurator (120304) 4 g.43.55
Drvodjeljska škola ZagrebDrvodjeljski tehničar dizajner (120404) 4 g.44.90
Drvodjeljska škola ZagrebStolar - JMO (121113) 3 g.22.90
Drvodjeljska škola ZagrebŠumarski tehničar (110104) 4 g.42.17
Drvodjeljska škola ZagrebTehničar zaštite prirode (330804) 4 g.42.07
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebAutoelektričar - JMO (042253) 3 g.23.18
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebAutolimar - JMO (014053) 3 g.22.41
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.23.85
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebAutomehatroničar - JMO (331153) 3 g.25.39
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebElektroinstalater - JMO (042153) 3 g.22.62
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.23.36
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebElektroničar-mehaničar - JMO (042453) 3 g.23.39
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebPuškar - JMO (014553) 3 g.25.74
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebZlatar - JMO (014653) 3 g.24.71
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebElektromehaničar - JMO (042353) 3 g.23.36
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebElektroničar-mehaničar - JMO (042453) 3 g.23.39
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebPuškar - JMO (014553) 3 g.25.74
Elektrostrojarska obrtnička škola ZagrebZlatar - JMO (014653) 3 g.24.71
Elektrotehnička škola ZagrebElektromehaničar (041203) IG 3 g.23.50
Elektrotehnička škola ZagrebElektrotehničar (040104) 4 g.51.90
Elektrotehnička škola ZagrebTehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom (041104) 4 g.47.10
Elektrotehnička škola ZagrebTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.64.41
Elektrotehnička škola ZagrebTehničar za računalstvo (040604) 4 g.61.44
Geodetska tehnička škola ZagrebTehničar geodezije i geoinformatike - novi strukovni kurikulum (050604) 4 g.51.38
Gimnazija i ekonomska škola Benedikta Kotruljevića, s pravom javnosti ZagrebEkonomist (060604) 4 g.36.84
Gimnazija i ekonomska škola Benedikta Kotruljevića, s pravom javnosti ZagrebFarmaceutski tehničar (240404) 4 g.41.91
Gimnazija i ekonomska škola Benedikta Kotruljevića, s pravom javnosti ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.46.69
Gimnazija Lucijana Vranjanina ZagrebJezična gimnazija (320304) 4 g.72.56
Gimnazija Lucijana Vranjanina ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.73.92
Gimnazija Lucijana Vranjanina ZagrebPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.76.90
Gimnazija Marul ZagrebJezična gimnazija (320304) 4 g.
Gimnazija Marul ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.53.13
Gimnazija SesveteOpća gimnazija (320104) 4 g.70.09
Gimnazija Tituša Brezovačkog ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.79.86
Gornjogradska gimnazija ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.71.01
Graditeljska tehnička škola ZagrebArhitektonski tehničar (131204) 4 g.60.40
Graditeljska tehnička škola ZagrebGrađevinski tehničar (131104) 4 g.55.24
Grafička škola u Zagrebu ZagrebGrafičar dorade (212333) 3 g.22.44
Grafička škola u Zagrebu ZagrebGrafičar tiska (212233) 3 g.27.99
Grafička škola u Zagrebu ZagrebGrafički tehničar dorade (210404) 4 g.51.57
Grafička škola u Zagrebu ZagrebGrafički tehničar tiska (210304) 4 g.50.72
Grafička škola u Zagrebu ZagrebMedijski tehničar - novi strukovni kurikulum (211104) 4152.19
Grafička škola u Zagrebu ZagrebWeb dizajner - novi strukovni kurikulum (211204) 4 g.161.33
Hotelijersko-turistička škola u ZagrebuHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.63.77
Hotelijersko-turistička škola u ZagrebuTuristička gimnazija - eksperimentalni program (321007) 4 g.69.60
I. gimnazija ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.76.62
I. tehnička škola Tesla ZagrebElektrotehničar (040104) 4 g.53.57
I. tehnička škola Tesla ZagrebStrojarski tehničar (010104) 4 g.49.28
II. gimnazija ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.78.86
III. gimnazija ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.73.97
III. gimnazija ZagrebPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.77.45
Industrijska strojarska škola ZagrebAlatničar (011203) IG 3 g.22.53
Industrijska strojarska škola ZagrebAutolimar - JMO (014053) 3 g.22.45
Industrijska strojarska škola ZagrebAutomehaničar - JMO (014253) 3 g.22.17
Industrijska strojarska škola ZagrebBravar - JMO (014153) 3 g.22.15
Industrijska strojarska škola ZagrebCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.23.51
Industrijska strojarska škola ZagrebInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.23.33
Industrijska strojarska škola ZagrebStrojobravar - JMO (013553) 3 g.23.17
Industrijska strojarska škola ZagrebTehnički crtač (012503) IG 3 g.22.83
Industrijska strojarska škola ZagrebTokar - JMO (013153) 3 g.22.78
Islamska gimnazija dr. Ahmeda Smajlovića ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.57.96
IV. gimnazija ZagrebJezična gimnazija (320304) 4 g.71.16
IV. gimnazija ZagrebJezična gimnazija (dvojezična nastava - engleski jezik) (320304-JE) 4 g.66.75
IV. gimnazija ZagrebJezična gimnazija (dvojezična nastava - francuski jezik) (320304-JF) 4 g.66.61
IV. gimnazija ZagrebJezična gimnazija (dvojezična nastava - njemački jezik) (320304-JN) 4 g.65.94
IX. gimnazija ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.68.20
Klasična gimnazija ZagrebKlasična gimnazija - nastavljači (320404-N) 4 g.51.46
Klasična gimnazija ZagrebKlasična gimnazija - početnici (320404-K) 4 g.65.29
LINIGRA-privatna škola s pravom javnosti ZagrebHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.46.29
Nadbiskupska klasična gimnazija s pravom javnosti ZagrebKlasična gimnazija (320404) 4 g.61.51
Obrtnička i industrijska graditeljska škola ZagrebAutolakirer (260533) 3 g.21.77
Obrtnička i industrijska graditeljska škola ZagrebDimnjačar (260733) 3 g.23.67
Obrtnička i industrijska graditeljska škola ZagrebFasader - JMO (133453) 3 g.27.43
Obrtnička i industrijska graditeljska škola ZagrebInstalater grijanja i klimatizacije - JMO (013653) 3 g.23.48
Obrtnička i industrijska graditeljska škola ZagrebKeramičar-oblagač (133633) 3 g.23.17
Obrtnička i industrijska graditeljska škola ZagrebLičilac-soboslikar (260333) 3 g.23.49
Obrtnička i industrijska graditeljska škola ZagrebMonter suhe gradnje (133833) 3 g.23.11
Obrtnička i industrijska graditeljska škola ZagrebPismoslikar (260433) 3 g.22.47
Obrtnička i industrijska graditeljska škola ZagrebRukovatelj samohodnim građevinskim strojevima (132103) IG 3 g.23.71
Obrtnička i industrijska graditeljska škola ZagrebStaklar - JMO (271153) 3 g.24.09
Obrtnička škola za osobne usluge ZagrebFotograf - JMO (260153) 3 g.29.40
Obrtnička škola za osobne usluge ZagrebFrizer - JMO (250353) 3 g.25.68
Obrtnička škola za osobne usluge ZagrebKozmetičar - JMO (250153) 3 g.29.37
Obrtnička škola za osobne usluge ZagrebPediker - JMO (250253) 3 g.24.19
Opća privatna gimnazija ZagrebKomercijalist (060304) 4 g.
Opća privatna gimnazija ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.39.56
Opća privatna gimnazija ZagrebUpravni referent (060404) 4 g.
Poljoprivredna škola ZagrebAgrotehničar - novi strukovni kurikulum (330604) 4 g.45.86
Poljoprivredna škola ZagrebAgroturistički tehničar (330404) 4 g.49.60
Poljoprivredna škola ZagrebCvjećar (081403) IG 3 g.22.31
Poljoprivredna škola ZagrebPoljoprivredni tehničar-fitofarmaceut (080504) 4 g.47.64
Poljoprivredna škola ZagrebPoljoprivredni tehničar-vrtlar (080304) 4 g.40.55
Poljoprivredna škola ZagrebVoćar-vinogradar-vinar (081203) IG 3 g.23.10
Poljoprivredna škola ZagrebVrtlar (081303) IG 3 g.23.99
Poštanska i telekomunikacijska školaTehničar PTprometa (170104) 4 g.50.61
Poštanska i telekomunikacijska školaTehničar za računalstvo (040604) 4 g.55.31
Poštanska i telekomunikacijska školaTehničar za telekomunikacije (040504) 4 g.48.45
Prehrambeno-tehnološka škola ZagrebMesar (091403) IG 3 g.22.71
Prehrambeno-tehnološka škola ZagrebPekar - JMO (092153) 3 g.23.01
Prehrambeno-tehnološka škola ZagrebPekar (091203) IG 3 g.22.86
Prehrambeno-tehnološka škola ZagrebPrehrambeni tehničar - novi strukovni kurikulum (090504) 4 g.45.00
Prehrambeno-tehnološka škola ZagrebPrehrambeni tehničar (090404) 4 g.51.96
Prehrambeno-tehnološka škola ZagrebTehničar nutricionist (090304) 4 g.54.54
Prirodoslovna škola Vladimira PrelogaEkološki tehničar (330204) 4 g.68.09
Prirodoslovna škola Vladimira PrelogaGeološki tehničar (050104) 4 g.58.93
Prirodoslovna škola Vladimira PrelogaKemijski tehničar (200104) 4 g.71.04
Prirodoslovna škola Vladimira PrelogaKozmetičar (250204) 4 g.58.74
Prirodoslovna škola Vladimira PrelogaPrirodoslovna gimnazija (320804) 4 g.77.70
Prirodoslovna škola Vladimira PrelogaPrirodoslovna gimnazija (odjel za sportaše) (320804-S) 4 g.130.61
Prirodoslovna škola Vladimira PrelogaPrirodoslovna gimnazija uzskupinu predmeta na stranom jeziku (320814) 4 g.72.96
Privatna gimnazija Dr. Časl, s pravom javnosti ZagrebProgram međunarodne gimnazije na engleskom jeziku (320624) 4 g.59.83
Privatna gimnazija i ekonomska škola "Katarina Zrinski" ZagrebEkonomist (060604) 4 g.42.33
Privatna gimnazija i ekonomska škola "Katarina Zrinski" ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.42.61
Privatna gimnazija i ekonomsko - informatička škola Futura s pravom javnosti ZagrebEkonomist - novi strukovni kurikulum (060704) 4 g.35.63
Privatna gimnazija i ekonomsko - informatička škola Futura s pravom javnosti ZagrebPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.
Privatna gimnazija i ekonomsko - informatička škola Futura s pravom javnosti ZagrebTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.36.19
Privatna gimnazija i strukovna škola Svijet s pravom javnosti ZagrebFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.43.50
Privatna gimnazija i strukovna škola Svijet s pravom javnosti ZagrebJezična gimnazija (320304) 4 g.52.75
Privatna gimnazija i strukovna škola Svijet s pravom javnosti ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.58.43
Privatna gimnazija i strukovna škola Svijet s pravom javnosti ZagrebWEB dizajner (210704) 4 g.49.18
Privatna gimnazija i turističko-ugostiteljska škola Jure Kuprešak ZagrebEkonomist (060604) 4 g.
Privatna gimnazija i turističko-ugostiteljska škola Jure Kuprešak ZagrebHotelijersko-turistički tehničar (070104) 4 g.46.72
Privatna gimnazija i turističko-ugostiteljska škola Jure Kuprešak ZagrebKonobar (071333) 3 g.
Privatna gimnazija i turističko-ugostiteljska škola Jure Kuprešak ZagrebKuhar (071233) 3 g.23.08
Privatna gimnazija i turističko-ugostiteljska škola Jure Kuprešak ZagrebMesar (091403) IG 3 g.
Privatna gimnazija i turističko-ugostiteljska škola Jure Kuprešak ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.62.54
Privatna gimnazija i turističko-ugostiteljska škola Jure Kuprešak ZagrebPekar (091203) IG 3 g.
Privatna gimnazija i turističko- ugostiteljska škola Jure Kuprešak ZagrebProdavač (061303) IG 3 g.
Privatna gimnazija i turističko- ugostiteljska škola Jure Kuprešak ZagrebSlastičar (092533) 3 g.
Privatna gimnazija i turističko- ugostiteljska škola Jure Kuprešak ZagrebTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.
Privatna klasična gimnazija s pravom javnosti ZagrebKlasična gimnazija (320404) 4 g.48.24
Privatna sportska i jezična gimnazija Franjo Bučar ZagrebJezična gimnazija (320304) 4 g.
Privatna sportska i jezična gimnazija Franjo Bučar ZagrebJezična gimnazija (odjel za sportaše) (320304-S) 4 g.105.21
Privatna umjetnička gimnazija, s pravom javnosti ZagrebMedijski tehničar (211004) 4 g.
Privatna umjetnička gimnazija, s pravom javnosti ZagrebUmjetnička gimnazija (320704) 4 g.43.12
Prva ekonomska škola ZagrebEkonomist (060604) 4 g.59.82
Prva privatna gimnazija s pravom javnosti ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.56.27
Prva srednja informatička škola, s pravom javnosti ZagrebTehničar za računalstvo (040604) 4 g.37.34
Srednja škola Jelkovec SesveteElektrotehničar (040104) 4 g.54.17
Srednja škola Jelkovec SesveteTehničar za računalstvo (040604) 4 g.55.02
Srpska pravoslavna opća gimnazija Kantakuzina-Katarina Branković ustanova "s pravom javnosti" ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.57.43
Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića ZagrebCNC operater / CNC operaterka (012703) IG 3 g.24.96
Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića ZagrebRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.43.11
Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića ZagrebStrojarski tehničar (010104) 4 g.40.34
Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića ZagrebTehničar za mehatroniku - novi strukovni kurikulum (041504) 4 g.46.30
Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića ZagrebTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.47.39
Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića ZagrebTehničar za vozila i vozna sredstva - novi strukovni kurikulum (011204) 4 g.43.15
Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića ZagrebRačunalni tehničar za strojarstvo (015104) 4 g.44.57
Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića ZagrebTehničar za energetiku (010404) 4 g.41.28
Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića ZagrebTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.53.31
Škola primijenjene umjetnosti i dizajna ZagrebLikovna umjetnost i dizajn do izbora zanimanja (program A) (300100-A) 4 g.142.61
Škola suvremenog plesa Ane Maletić ZagrebPlesač suvremenog plesa – pripremno obrazovanje (310001) 1 g.
Škola suvremenog plesa Ane Maletić ZagrebPlesač suvremenog plesa (310204) 4 g.127.98
Škola za balet i ritmiku ZagrebScenski plesač (310504) 4 g. (Dvorana u OŠ Špansko Oranice)155.71
Škola za cestovni promet ZagrebTehničar cestovnog prometa (140204) 4 g.53.61
Škola za cestovni promet ZagrebTehničar za logistiku i špediciju (160504) 4 g.52.40
Škola za cestovni promet ZagrebVozač motornog vozila (141103) IG 3 g.27.56
Škola za klasični balet ZagrebPlesač klasičnog baleta (310104) 4 g.
Škola za klasični balet ZagrebPlesač narodnih plesova (310304) 4 g.
Škola za medicinske sestre Mlinarska ZagrebMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.63.99
Škola za medicinske sestre Vinogradska ZagrebMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.61.67
Škola za medicinske sestre Vrapče ZagrebMedicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege (241004) 5 g.59.14
Škola za modu i dizajn ZagrebDizajner odjeće (301104) 4 g.123.66
Škola za modu i dizajn ZagrebGalanterist (231333) 3 g.26.44
Škola za modu i dizajn ZagrebKemijski čistač - JMO (222353) 3 g.24.78
Škola za modu i dizajn ZagrebKrojač - JMO (222153) 3 g.23.87
Škola za modu i dizajn ZagrebKrojač (222133) 3 g.22.12
Škola za modu i dizajn ZagrebModni stilist (301304) 4 g.132.54
Škola za modu i dizajn ZagrebOdjevni tehničar (220404) 4 g.52.75
Škola za modu i dizajn ZagrebTekstilac (221603) IG 3 g.23.64
Škola za modu i dizajn ZagrebTekstilno-kemijski tehničar (220204) 4 g.50.05
Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija ZagrebInstalater grijanja i klimatizacije (013633) 3 g.22.49
Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija ZagrebInstalater kućnih instalacija - JMO (014853) 3 g.22.95
Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija ZagrebPlinoinstalater - JMO (013753) 3 g.22.08
Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija ZagrebRukovatelj samohodnim građevinskim strojevima (132103) IG 3 g.23.06
Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija ZagrebVodoinstalater - JMO (013853) 3 g.22.53
Škola za primalje ZagrebPrimalja-asistentica/asistent (241304) 4 g.53.69
Športska gimnazija ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.126.29
Tehnička škola Ruđera Boškovića ZagrebTehničar za elektroniku - novi strukovni kurikulum (041404) 4 g.63.99
Tehnička škola Ruđera Boškovića ZagrebTehničar za mehatroniku - novi strukovni kurikulum (041504) 4 g.71.83
Tehnička škola Ruđera Boškovića ZagrebTehničar za mehatroniku (041304) 4 g.69.39
Tehnička škola Ruđera Boškovića ZagrebTehničar za očnu optiku (270104) 4 g.61.29
Tehnička škola Ruđera Boškovića ZagrebTehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum (041604) 4 g.73.53
Tehnička škola Ruđera Boškovića ZagrebTehničar za računalstvo (040604) 4 g.62.73
Tehnička škola ZagrebTehničar vuče-strojovođa (190204) 4 g.44.54
Tehnička škola ZagrebTehničar za logistiku i špediciju (160504) 4 g.53.77
Tehnička škola ZagrebTehničar za računalstvo (040604) 4 g.66.72
Tehnička škola ZagrebTehničar za željeznički promet (190104) 4 g.44.32
Tehnička škola ZagrebTehnička gimnazija - eksperimentalni program (321005) 4 g.72.16
Tehnička škola ZagrebŽeljeznički prometni radnik (191103) IG 3 g.23.56
Treća ekonomska škola ZagrebEkonomist (060604) 4 g.56.20
Trgovačka škola ZagrebKomercijalist (060304) 4 g.49.86
Trgovačka škola ZagrebProdavač (061303) IG 3 g.26.01
Ugostiteljsko-turističko učilište ZagrebKonobar (071333) 3 g.26.23
Ugostiteljsko-turističko učilište ZagrebKuhar (071233) 3 g.31.67
Ugostiteljsko-turističko učilište ZagrebSlastičar (092533) 3 g.29.83
Ugostiteljsko-turističko učilište ZagrebTurističko-hotelijerski komercijalist (070204) 4 g.55.54
Upravna škola ZagrebAdministrator (065102) 2 g.10.58
Upravna škola ZagrebPoslovni tajnik (060504) 4 g.58.24
Upravna škola ZagrebUpravni referent (060404) 4 g.62.98
V. gimnazija ZagrebPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.79.21
Veterinarska škola ZagrebVeterinarski tehničar (100104) 4 g.49.01
VII. gimnazija ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.74.49
X. gimnazija Ivan Supek ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.73.60
X. gimnazija Ivan Supek ZagrebOpća gimnazija uzskupinu predmeta na stranom jeziku (321004) 4 g.74.15
X. gimnazija Ivan Supek ZagrebPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.73.98
X. gimnazija Ivan Supek ZagrebPrirodoslovno-matematička gimnazija uzskupinu predmeta na stranom jeziku (321014) 4 g.73.46
XI. gimnazija ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.71.94
XII. gimnazija ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.51.60
XIII. gimnazija ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.68.39
XIII. gimnazija ZagrebPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.69.23
XV. gimnazija ZagrebIBMYP program (320502) 2 g.79.34
XV. gimnazija ZagrebPrirodoslovno-matematička gimnazija (320204) 4 g.83.50
XVI. gimnazija ZagrebDvojezični program jezične gimnazije na engleskom jeziku (320334) 4 g.80.86
XVI. gimnazija ZagrebJezična gimnazija (320304) 4 g.71.42
XVIII. gimnazija ZagrebDvojezični program jezične gimnazije na francuskom jeziku (320324) 4 g.56.32
XVIII. gimnazija ZagrebDvojezični program jezične gimnazije na njemačkom jeziku (320314) 4 g.60.27
XVIII. gimnazija ZagrebJezična gimnazija (320304) 4 g.68.42
Zdravstveno učilište ZagrebDentalna asistentica/asistent (241204) 4 g.65.40
Zdravstveno učilište ZagrebDentalni tehničar/Dentalna tehničarka (241104) 4 g.70.38
Zdravstveno učilište ZagrebFarmaceutski tehničar (240404) 4 g.75.81
Zdravstveno učilište ZagrebFizioterapeutski tehničar / fizioterapeutska tehničarka (240704) 4 g.73.29
Zdravstveno učilište ZagrebMedicinski kozmetičar (240804) 4 g.61.38
Zdravstveno učilište ZagrebSanitarni tehničar (240604) 4 g.65.04
Zdravstveno učilište ZagrebZdravstveno-laboratorijski tehničar (240304) 4 g.71.41
Ženska opća gimnazija Družbe sestara milosrdnica - s pravom javnosti ZagrebOpća gimnazija (320104) 4 g.60.16
Grad Zagreb - Minimalan broj bodova potreban za upis.xlsx

Datumi upisa učenika u I. razred srednje škole

Učenici se prijavljuju i upisuju u I. razred srednje škole u školskoj godini 2017./2018. elektroničkim načinom putem mrežne stranice www.upisi.hr.

Učenici će se prijavljivati za upis i upisivati u ljetnome i jesenskome upisnom roku.

Datumi za Ljetni upisni rok

Prijedlog Datuma upisa učenika u prvi razred srednje škole 2017./2018.
Prijedlog Datuma upisa učenika u prvi razred srednje škole 2017./2018.

Popis predmeta posebno važnih za upise u srednje

Ovdje možete pronađi listu smjerova propisanih od strane MZOS-a. Također, za svaki smjer su navedena tri predmeta bitna za izračun bodova. Dva su predmeta propisana pravilnikom, a treći predmet određuje škola samostalno.

Upisi u srednju školu 2017./2018. sve o upisima u srednje
Upisi u srednju školu 2017 – Sve o upisima u srednje

Dodatne bodove učenicima će donijeti završena osnovna plesna i glazbena škola, a četverogodišnje učenje dva strana jezika donijet će im jedan bod. Izravan upis u željenu školu imat će učenici koji su u sedmom ili osmom razredu na međunarodnom ili državnom natjecanju pojedinačno osvojili prvo mjesto i to iz predmeta važnog za upis u školu. Prvo mjesto osvojeno u petom ili šestom razredu donijet će im tri boda. Vrednuju se i sportski uspjesi – najviše s tri boda za osvojena prva mjesta na državnom ili međunarodnom natjecanju. Prednost pri upisu, uz uvjet da prijeđu potreban bodovni prag te uz odgovarajuće dokumente, imaju i djeca sa zdravstvenim teškoćama te oni koji žive u teškim ekonomskim, socijalnim i odgojnim uvjetima.

Brošure za upis učenika u srednju školu

U cilju informiranja o mogućnostima školovanja u srednjim školama na području Republike Hrvatske Hrvatski zavod za zapošljavanje svake godine objavljuje regionalne brošure za pet Hrvatskih regija o mogućnostima upisa učenika u srednje škole. U brošurama se nalaze opisi zanimanja, informacije o uvjetima upisa, stipendijama, školama i programima obrazovanja, učeničkim domovima, najtraženijim zanimanjima te uslugama profesionalnog usmjeravanja Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje.

Kao i proteklih godina, izradili smo pet brošura, pri čemu svaka objedinjava podatke nekoliko okolnih županija. U svim brošurama zajedno dostupni su podaci i informacije važne pri upisu u srednje škole za cijelu Republiku Hrvatsku.

  • Brošura za upis učenika u srednju školu Primorska
    Brošura za upis učenika u srednju školu Sjeverozapadne Hrvatske

     

    Mogućnosti školovanja na području:

    Bjelovarsko-bilogorske županije
    Koprivničko-križevačke županije
    Međimurske županije
    Varaždinske županije
    Virovitičko-podravske županije

     

     

  • Brošura za upis učenika u srednju školu slavonska
    Brošura za upis učenika u srednju školu slavonska hrvatska

    Mogućnosti školovanja na području:

     

    Brodsko-posavske županije
    Osječko-baranjske županije
    Požeško-slavonske županije
    Vukovarsko-srijemske županije

  • Brošura za upis učenika u srednju školu Dalmatinska
    Brošura za upis učenika u srednju školu Dalmatinska

     

    Mogućnosti školovanja na području:

    Dubrovačko-neretvanske županije
    Splitsko-dalmatinske županije
    Šibensko-kninske županije
    Zadarske županije

     

     

     

  • Brošura za upis učenika u srednju školu središnja
    Brošura za upis učenika u srednju školu središnja

     

    Mogućnosti školovanja na području:

    Bjelovarsko-bilogorske županije
    Koprivničko-križevačke županije
    Međimurske županije
    Varaždinske županije
    Virovitičko-podravske županije

     

     

  • Brošura za upis učenika u srednju školu Primorska
    Brošura za upis učenika u srednju školu Primorska

     

    Mogućnosti školovanja na području:

    Istarske županije
    Ličko-senjske županije
    Primorsko-goranske županije

     

     

     

  • Prijave u srednje škole za školsku godinu 2017./2018. Upitnik za upis u srednju
    Prijave u srednje škole za školsku godinu 2017./2018. Upitnik za upis u srednju školu
    • Što je sve važno pri donošenju odluke?
    • Koje informacije trebamo prikupiti i kako do njih doći?
    • Gdje upitati za savjet?
    • U čemu nam mogu pomoći savjetnici za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje?
    • Kako izračunavamo bodove?
    • Koja su najtraženija zanimanja?
    • Kako do stipendije?…

    Odgovore na navedena i još mnogo drugih pitanja potražite u informativnim brošurama Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje „Kamo nakon osnovne škole?“.

    Možda vam se sviđa i Više od ovog autora

    Comments are closed.